Wpis z mikrobloga

No dobra Mirki, mam już 220CE pod domem. Musi postać trochę i mieć podładowany akumulator. Potem rejestracja, opłaty itd.

Tym oto postem zaczynam mój już drugi mercedesowy tag #220ce

Ksiażka serwisowa, a w niej ostatnia wymiana oleju w 2011 roku, przy 163kkm. Olej 0w40. :D

Podrzucam kilka fotek.

#mercedes #w124 #w201 #220ce
BySpeedy - No dobra Mirki, mam już 220CE pod domem. Musi postać trochę i mieć podłado...

źródło: comment_NVcwhzuMcaLJhUqoUeg46YLAsOUMQGN8.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emasele: w tej kwocie polecam jeszcze W123 (nawet coupe idzie jeszcze znaleźć) albo W126, bo ceny tych modeli wędrują już tylko w górę, w szczególności C126 SEC
  • Odpowiedz
  • 0
@project_magneta:

@m21d24: wystarczy z wypasu to, co mam. Grunt ze technicznie jest sprawny. Co najgorsze przez najbliższe 2 miesiące nic nie zrobię przy tym aucie, dziennie praca od 7 po kilkanaście godzin, 7 dni w tygodniu.
  • Odpowiedz
W planach, to albo klasycznie, albo lekko obnizyc i zalozyc wieksze kolo na mniejszym profilu, bo tu nie ma dziur. :D


@BySpeedy: Boli mnie serce gdy widzę te samochody zmodyfikowane przez jakichś idiotów.

Dzisiaj widziałem w201, w jakimś jaskrawym zielonym kolorze (nie, nie org), podniesiony i na 18" (chyba). W środku kierownica z amg, reszty nie widziałem. Ale wyglądało to okropnie. Żal patrzeć na takie coś,
  • Odpowiedz