Wpis z mikrobloga

ru zgadzacie się z waszym dareczkiem?


@afc85: skoro syn ubeka to raczej lewica skoro idziesz tokiem generalizacji i wprowadzania podziałów jak to robi Matecki. A tak zupełnie serio to nie lubię takich generalizacji- polska lewica ma zarzuty medialne za bardzo przywiązanie się do amerykańskiej lewicy i np. głupot z ruchu blm czy głupoty typu numer piesel, a polska prawica do syndromu oblężonej twierdzy- choć to skrajności z obu stron i
  • Odpowiedz
@afc85 @afc85 no ale powiedział prawdę, nie skłamał xd W tej wypowiedzi niestety zawiera się cała polityka, bo tak to wygląda. Teraz koalicja będzie dawać więcej kasy organizacjom, które stoją po ich stronie, tak to wygląda. Najgorsze jest to, że dużo tych pieniędzy idzie na jakieś gówno fundacje, stowarzyszenia itp. Teraz będzie więcej na niebinarnych a za pisu było na ultrahetero
  • Odpowiedz
a wy co się wypieracie kolegi, przecież to prawacki troll z 4konserwy taki sam jak i wy

tacy dumni byliście z jego kariery, a teraz sie wypieracie?

nieładnie


@afc85: Jakiś dowód, że jestem prawackim trollem, czy, że wspierałem pis w jakikolwiek sposób? Mówiłem o generalizacji- tak robią zazwyczaj ludzie prości i no zamiast mnie wyprowadzić z błędu potwierdziłeś moje obawy. Generalnie robisz to samo co Matecki- tylko tego nie widzisz,
  • Odpowiedz