Wpis z mikrobloga

@ViZ_PL: codziennie podróżuję do i z pracy prawie 2 godziny. Lubię oglądać seriale. W tym momencie posiadam telefon z wyświetlaczem o wymiarze 5''. Uważam że mógłby być trochę większy. Chociażby ze względu na oglądanie w drodze wspomnianych seriali. Poza tym ekran z iPhone'a jest zwyczajnie za mały, nic na nim nie widzę i jest niewygodny w obsłudze (malutkie przyciski etc.).

@bartoneczek: Ja telefonu używam do dzwonienia i słuchania muzyki, od czasu do czasu gram w jakieś Super Hexagony czy inne Flappy Birdsy.

Od internetu i filmów mam tablet i dalej uważam, że ekran w iPhonie jest idealny jeśli chodzi o telefon - miałem do czynienia z różnymi telefonami >5" i były dla mnie zwyczajnie za wielkie. W końcu na upartego z niektórych tabletów 7" też można korzystać jak z telefonu, co
Ja telefonu używam do dzwonienia i słuchania muzyki, od czasu do czasu gram w jakieś Super Hexagony czy inne Flappy Birdsy.


@ViZ_PL: W takim razie gratulacje, przepłaciłeś za smartphone'a. Następnym razem poradź się jakiegoś znajomego w temacie, żebyś nie popełnił drugi raz tego samego błędu i kupił coś z Windows Phone lub Androidem.
@JackBauer: Miałem już do czynienia z Androidem, Windows Phone i dalej uważam, że iOS jest najlepszy. Nie uważam, że przepłaciłem, dałbym tyle samo za topowe modele z androidem. Moje pieniądze to moja sprawa, stać mnie na takie 'przepłacanie'.