Wpis z mikrobloga

Czy dobrze rozumiem, że przewalutowanie robić na Revolut premium? To jest zgodnie ze sztuką?


@oficjalne_konto: tak. Złotówki na Revoluta, tam wymiana i przez PayPal na xtb. Wyplata dolarów na konto USD w Pekao, a złotówki i euro gdzie chcesz.
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto:
Revolut nie jest do tego potrzebny bo na xtb są podobne kursy.
Etf to nie jest tak dobre rozwiązanie jak myślisz.
To nie jest dobry czas żeby kupować.
Teraz trzeba myśleć raczej o sprzedawaniu.
  • Odpowiedz
Etf to nie jest tak dobre rozwiązanie jak myślisz.

To nie jest dobry czas żeby kupować.

Teraz trzeba myśleć raczej o sprzedawaniu.


@zaq22: dlaczego tak uwazasz?
  • Odpowiedz
Czy dobrze rozumiem, że przewalutowanie robić na Revolut premium? To jest zgodnie ze sztuką?


@oficjalne_konto: Nie revolut ma srogie prowizje za większe kwoty przewalutowane.

NA XTB mozesz przelać pieniądze między konta, np z PLN na Dewizowe, i na prowizji 0,5% Ci przewalutuje.

Jak chcesz taniej to robisz przewalutowanie w alior Kantor albo EKantor mBanku za ok 0,3% i potem za pomocą paypala wrzucasz ( po zaznaczeniu, że to WALUTA) na XTB
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: bawiłem się w przewalutowanie na EUR na Revolucie ale doszedłem do wniosku, że szkoda zachodu w sumie. Teraz kupuję ETF za PLN normalnie z przewalutowaniem XTB bo to i tak długoterminowe. Chyba, że chcesz handlować częściej wtedy przewalutowanie boli. Też sobie otworzyłem na początku PLN, EUR i USD ale z USD nigdy nie skorzystałem bo się bałem o nieobliczalne opłaty przy przelewach USD.
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY:
Co dalo ci kupowanie przez 2 tygodnie?
Zarobiłeś chociaż 2% ?
Założę się ze w sumie od 28 maja straciłeś.
Wzrosty nabija przede wszystkim nvidia.
Wskaźnik Russell 2000 od 28 maja spadł.
Poza tym ja nie radzę żeby sprzedawać.
  • Odpowiedz