Wpis z mikrobloga

twoi politycy będą szcząc pod siebie jak pis odxuska władze


@okcydencik: Matecki do tego bardzo daleka droga, bo przypominam, że do końca kadencji obecnego parlamentu zostało jeszcze blisko 3.5 roku. Do tego czasu to ty już dawnao będziesz siedział w więzieniu, Jak powiedział Giertych 2/3 waszego śmiesznej partyjki zapewne tam trafi, więc ty nie myśl na zapas co będzie w 2027. Na dodatek, żeby w 2027 przejąc władzę to trzeba
  • Odpowiedz
zawsze kisne, że ten knur jest ode mnie 4 lata młodszy, a wygląda jakby mógł być moim starym


@neib1: A to akurat proste wyjaśnienie, dołączam analizę naukową jako obrazek na dole. To samo inne knury pisowskie czy Terlecki, ale on może wygląda staro bo ćpał jeszcze z resztą konfederacji(targowickiej)
Co do opa to krindż w #!$%@?, ja tak się zastanawiam czy oni są tak głupi czy jak? Ta ich propaganda
Asd15 - >zawsze kisne, że ten knur jest ode mnie 4 lata młodszy, a wygląda jakby mógł...

źródło: vKjmyi2-Z5HE7VIPjmn3n8BDDACCCzKJK_E2AHW5gRw

Pobierz
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek
Jak z tego bełkotu ma cokolwiek zrozumieć normalny człowiek? Przecież dla człowieka niebędącego jakimś twardym pisowskim debilem to jest niezrozumiały bełkot xD. Ja wiem, że pisowcy zbyt rozgarnięci nie są, inaczej nie byliby w tej partii, no ale #!$%@? zastanowić się chwilę nad tym czy nie posługuje się jakimś wewnętrznym propagandowym żargonem używanym w partyjnym slangu przerosło tego chłopa xD.
  • Odpowiedz