Wpis z mikrobloga

Dzisiaj aktywnie. Prosto z debaty o patriotyzmie ekonomicznym, organizowanej przez Klub Narodowy SGH, jadę na UW na debatę o Unii Europejskiej kandydatów w wyborach do PE w składzie:

W debacie wezmą udział:

- Julia PITERA

- Krzysztof BOSAK

- Ryszard KALISZ

- Zdzisław KRASNODĘBSKI

- Jacek KURSKI

- Wojciech OLEJNICZAK

Moderuje Żakowski. Wyczuwam dobra masakrę w wykonaniu #bosak

#polityka #warszawa #eurowybory2014
  • 12
@xavvax: Ja paru kojarzę.

A też co to za problem by poznać? Też co by nie mówić - powinni moim zdaniem prezentować nowych. (choć fakt - KNP to w pewnym sensie Korwin)
@SirBlake: debaty gdzie występują wyłącznie politycy wydają mi się nudne i w znikomym stopniu poszerzające wiedzę, bo każdy przychodzi tam z nastawieniem PR-owskim i demagogicznym, albo niektórzy politycy to zwyczajnie ludzie ograniczeni umysłowo (z tego grona najgłupsi są Olejniczak i Pitera), jeśli warto kogoś posłuchać to tylko Krasnodębskiego i Bosaka, bo to są ludzie, którzy mają myślenie skomplikowane, ale z kolei nie nadające się do kampanii wyborczych : P

sam pisałeś
@Mrboo: no ale zauwaz, ze sam Korwin tez sie do tego nie pali - przynajmniej takie odnosze wrazenie. Tyle lat, tyle osob sie przewinelo przez jego partie - jak mowi Ziemkiewicz (ktory sam tam przeciez byl), była UPR to dzis najpotezniejsza partia w Polsce :)) - a od 20 lat nikt nie zaistniał.

Moze powinno byc tak, ze Krul jezdzi po Polsce z tymi swoimi wykladzikami, to zabiera jakiegos młodziaka, sam
@xavvax: No racja. Co jest błędem moim zdaniem.

To by był nawet lepszy pomysł przyznam. Choć trzeba przyznać - możliwe, że partia by całkiem zginęła gdyby nie JKM.

Intryguje mnie co będzie, jak Korwin odejdzie - bo raczej przeczuwam scenariusz w stylu Listy Pima Fortuyna (powadzą się o przywództwo, a ta szybko padnie)
@SirBlake: Ostro :D U mnie takich "atrakcji" nie było.

W ogóle wczoraj podpisałem jakąś listę PO, bo mnie zaczepiła dwójka jegomościów w bibliotece - i zastanawiam się co we mnie wstąpiło...

BTW: Na Śląsku pierwszym komitetem, który zgłosił listy jest Ruch Narodowy :-)
@SirBlake: To przyznam ładnie :-)

Też miała startować wczoraj strona na której, by było ukazane, jakie listy zostały zgłoszone, ale coś im się przedłuża...

Przy okazji - uważam, że głupie jest to, że jedne OKW już mogą otrzymywać podpisy, a inne dopiero od poniedziałku zaczynają dyżury...jednak mogłoby to być jakoś ujednolicone.