Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że w Elblągu punkt paczkowy to złodzieje?

Niestety jestem zmuszony podjąć interwencję i swoim obywatelskim obowiązkiem poinformować Was drodzy Wykopowicze o złodziejskich praktykach firmy za pośrednictwem której możecie wysłać paczki, otóż...

...istnieje sobie na rynku takie dziadostwo jak:

Sellplex Sp. z o.o. Ewelina Anaszko, Sebastian Poddubiuk
ul. Skrzydlata 11
82-300 Elbląg

Regon: 360401881
NIP: 5783115844
Rejestr Sądowy
Serwis WWW

Niech będzie jeszcze numer telefonu, którego i tak nie odbierają: 58 526 15 10

Za pośrednictwem tegoż serwisu można zamówić kuriera, wysłać przesyłkę po prostu. Niby wszystko działa jak należy do momentu w którym wyślemy przesyłkę POBRANIOWĄ (oprócz Poczty Polskiej). Otóż firmy kurierskie, czy to DPD, czy inny InPost, czy jeszcze inna firma mają tak głupią praktykę, że przelewają pieniądze za dostarczoną paczkę pobraniową nie nadawcy, a właśnie do tych złodziei. Następnie pieniądze NIE SĄ zwracane do nadawcy paczki, tylko przywłaszczane przez w/w firmę. Niektórym po tygodniach, czy nawet miesiącach upominania się mailowo uda się odzyskać pieniądze, a innym, jak np mi NIE.
Czemu wyłączyłem z tego Pocztę Polską? Bo tam są ludzie normalni, którzy pobrane podczas dostarczenia paczki pieniądze przelewają do nadawcy paczki, a nie do tego ugrupowania o jak widać charakterze osiągania korzyści majątkowych w nielegalny sposób.

W Google opinie wskazują jednoznacznie, że to zorganizowana działalność przestępcza

#zalesie #oszukujo #pieniadze #mafia #elblag #kurier
  • 7
  • Odpowiedz
Polecam kurjerzy.pl co do pobrania to zawsze tak dxiała ze hajs leci do brokera i on przelewa dalej żadna nowość
  • Odpowiedz
@TheDestroyer: A po co zamawiać kuriera przez pośrednika a nie od razu z firmy? Co za różnica na jakiej stronie poklikasz czy do kogo zadzwonisz? Jak dla mnie istnienie takich punktów samo w sobie jest absurdem xD Oczywiście nie bronię złodziejstwa, ale zastanawia mnie po co w ogóle z tego korzystać w miejscu takim jak Elbląg, gdzie zapewne są też punkty firm kurierskich. Gdyby to jeszcze jakaś wioska czy małe miasto
  • Odpowiedz
@not_me: Bo jest taniej zazwyczaj. Kupują transzę na x tysięcy wysyłek, dogadują się na lepszą cenę i zarabiają na pośrednictwie. Różnica między tym za ile sprzedadzą Ci usługę wysyłki, a za ile za nią zapłacili jest ich zarobkiem.
  • Odpowiedz
@TheDestroyer bo Pani Ewelina to kreatywna księgowa...prowadzi biuro rachunkowe w Elblągu...i może nie potrafi zaksięgować wszystkich tych kwot.
Swoją drogą oni mają lub mieli kilka spółek.
Kilka spółek jest także na giełdzie dlugowy....
Ona 86 rocznik on 91... młodzi gniewni....tylko szkoda że nic z tym nie można zrobić... dzięki za info i omijam firme z kilometra
  • Odpowiedz