Wpis z mikrobloga

Fejsbuki i fryturowe golemy spamują od tygodnia GastroMiastem a na Placu Wolności jest imho bardziej interesujące wydarzenie i.e. Festiwal Azjatycki / Japoński / Festiwal Piwa. Połaziłem tam wczoraj i są ciekawe rzeczy, dużo różnego żarcia -> głównie jakieś bao / bowle / pierożki / sushi / gruzińskie, dużo piwa, wino polskie, gruzińskie, kombucha, słodycze jakieś chałwy, baklawy etc. Piwo próbowałem White Ipa browar Hajer, przepyszne

Nie ma w ogóle kolejek, praktycznie wszystko włącznie z żarciem jest podawane od razu. Gastronomicznie to nie są w 100% moje klimaty ale jedzenie całkiem smaczne pic rel bowl z wołowiną (Take a Bowl), bardzo dobre kimchi. Dzisiaj szykuję się na stoisko Veggie ich jedzenie wyglądało super apetycznie

P.S. Na GastroMiasto byłem 3 lata temu, czekałem godzinę na focaccię, która kosztowała 40 złotych xD więcej tam nie pójdę

#jedzenie71 #wroclaw
kyloe - Fejsbuki i fryturowe golemy spamują od tygodnia GastroMiastem a na Placu Woln...

źródło: IMG_5289

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 3
@Bumelante: Bowl z wołowiną pic rel 40 PLN, pierożki chińskie które obczajałem też trzydzieści parę za 10 sztuk, na gruzińskim dużo rzeczy po kilkanaście lub wręcz kilka złotych m.in. duże kulki ziemniaczano serowe po 5 PLN sztuka i chinkali z serem całkiem spore też za piątaka, bakłażan z pastą orzechową 8 PLN xD Stoisko Veggie na które wybieram się dzisiaj podobnie 30-40 PLN, piwo Hajer White Ipa 18 PLN, Browar
  • Odpowiedz