Wpis z mikrobloga

Wykop głodny dymów i Natan po regeneracji mocy indygo to idealne połączenie i baitowanie dużej części Internetu.

-Nietoperz rzuca motyw ojca Natana który jest poważany w półświatku
-Wrzucam historie o jego ojcu w formie sylwetki gangstera
-Natan wrzuca tą historię na swój X
- @CeZ_ robi okładkę książki Antoniego „Andrzeja” Marconia która też ląduje na X Natana
-Pojawia się pierwszy film który już zrobił 55k gdzie pojawia się ta historia, autor rozkminia wiarygodność tej historii
-komentarze na YouTube i X to w 99% wywody na temat ojca Natana i wiarygodności tej historii.

Oczywiście nikt łącznie z autorem filmu nie wpadł na pomysł żeby wrzucić fragment tego tekstu w google. I to oni uważają się za tych mądrzejszych.
#famemma
GoodGuyChucky93 - Wykop głodny dymów i Natan po regeneracji mocy indygo to idealne po...
  • 19
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93 nietoperz to tak rozegrał ze nawet połowa wykopków się złapała i myślała ze to jakiś prawilniak. Trzeba przyznać ze aktorkę zrobił na najwyższym poziomie, głos, język charakterniaka, Natan tez pociągnął temat z ojcem dalej… Ten temat można ciągnąć i połowa yt i tiktoka będzie uważać ze jego stary trząsł Gliwicami w latach 90
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Jestem ze Śląska, znam ekipy z Gliwic. Nietoperz nie jest żadnym kacykiem, można powiedzieć, że to szeregowy zadaniowiec, ale ostatnie, co można o nim powiedzieć, to to, że jest niepoważny, albo że farmazoni. Oby nikt z was nie musiał mu się tłumaczyć z tego typu oskarżeń face to face. Myślę, że Denis doskonale wie, z kim niechcący zatańczył i ma spory problem.

@GoodGuyChucky93 A Ty się pionku zastanów, czy chcesz
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: co jak co to też tak myślałem z pół roku temu ale no chłop jest postawny i udziela się na meczach co by nie mówić. Czy jest hoolsem to nie wiem ale widziałem go kilka razy w klubie na sekcji 'sportowej' i na grandzie w Warszawie ale no większych szczegółów nie ma co pisać publicznie
  • Odpowiedz