Wpis z mikrobloga

#ecpu Jarosław Rozpłochowski vel Alex Hunter robi znów was oglądający w h....uja . Niby realne dziecko , przejęte konto 13 latki . Spójrzcie jak wyreżyserowane jest to wszystko :) facet mówi co mu kazali i jeszcze wprowadzasz Jarosławie Rozpłochowski policję że dziecko było . Od zawsze kłamiesz i bez zmian jesteś . Robisz to wszystko tylko dla pieniędzy z zrzutek ! https://www.facebook.com/share/v/V1yK7C6na7WtxiQo/
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@obrazek nie to nie ja i kolejny szeryf wykopu czy obrońca ecpu . Błysnąłeś jak światłami z passata na autostradzie ale należy takich jak ty gasić dla dobra ludzkości xd
  • Odpowiedz
@Wrobel8383:

nie to nie ja

dobra, dobra, nie odwracaj kota ogonem! xd
to na którym filmiku występujesz?
ja tam nie wnikam czy jest bankrutem czy cokolwiek bo i tak go nie sponsoruję, w każdym razie robi niezły cyrk i walczy z patusami (a skoro ja za to nie płacę to obojętne mi kto mu płaci).
Jesteś Sławomir lat 35 z Zakopanego? Tak tylko strzelam po poziomie wypowiedzi by pasowało do
  • Odpowiedz
  • 1
@obrazek nie jestem z żadnych tych występujących na filmikach a komentuje bo mogę i wg mnie ecpu to zorganizowana grupa przestępcza która zgarnia kasę na fikcyjnych oskarżeniach ludzi , wciska ciemnotę że realne dzieci a wszystko dla zysków z zrzutek . Jeszcze sam Rozpłochowski uważa się za policjanta !
  • Odpowiedz
@obrazek: widziałeś jakikolwiek materiał na ich temat? Jestem wielkim przeciwnikiem wszelkiego rodzaju fundacji, których sposób działania jak i rozliczenie pieniężne nie jest w 100% przejrzyste. Patologia ecpu to jakieś kuriozum tego jak nie powinno wyglądać prowadzenie funkcji, a to że są szkodliwi społecznie to inna kwestia
  • Odpowiedz
  • 0
@raitox tak wiem sporo w temacie . Wszędzie gdzie Rozpłochowski widzi interes jak wyłudzić zdefruadować pieniądze to tak robi , prowadząc punkt wpłat , będąc prezesem GkS Glinik , dziennikarzem a teraz udaje policjanta i służby robiąc z tego sposób na życie . I jest kolejna zrzutka na pomoc pl 200 tys złoty myśli że dostanie za swoją działalność :-)
  • Odpowiedz
@raitox: coś tam widziałem, ale nie za wiele... za to widziałem "ich" filmiki jak łapali i psychicznych i niepsychicznych, to jakaś masakra jak wielu pedofili chciałoby sobie z dziećmi popisać, zdjęcia powysyłać itp chore sprawy... na pewno nie jeden się wystraszył a i nie jeden wyrok jakiś dostał! Tak jak pisałem, ja ich nie sponsoruję wiec zwisa mi to ile grażynki i janusze im przelewają i jak oni tą kasę
  • Odpowiedz
@raitox: Wiesz co! Weź się stuknij i to tak porządnie! Wizerunku bez zgody!?! Weźmy na tapetę Tomasza z Pabianic lat 53 który rozmawiał z "10 latką"!!! o życiu i o tym że jest jego internetową dziewczyną i o sexie. Uważasz że wszyscy w okolicy nie powinni widzieć jak ten zwyrol wygląda? Ja uważam że jego ryjem powinny być poobwieszane wszystkie latarnie w okolicy w której mieszka i nie tylko! Jakiś
  • Odpowiedz
@obrazek: radzę obejrz3c choćby materiał Szop demaskuje o ecpu i film Shelldy o nich, może trochę zrozumiesz jaki jest z nimi problem. Inna kwestia, jeśli moje dziecko byłoby na tyle glupie żeby pisać z takimi ludźmi. To znaczy tyle że zawiodłem na całej linii jako rodzic i wychowałem p----------o leminga który nie uzywa mózgu. Całe szczęście jest inaczej :)
  • Odpowiedz