Wpis z mikrobloga

To, że się p0lka na Ciebie wpatruje (kontakt wzrokowy) i zaczyna od czasu do czasu uśmiechać nic nie znaczyć! Dużo miałem takich sytuacji gdzie patrzyliśmy na siebie, uśmiechały się, gadka szmatka - mam chłopaka, a tak na prawdę z tego co wiedziałem nie miały. Zaczynają mnie #!$%@?ć te ich uwodzicielskie spojrzenia - które jak się okazuje nic nie znaczą (atencji szukają? zabawić się takim gostkiem, żeby mu później powiedzieć, że ma chłopaka, a tak naprawdę nie ma?) Niech lepiej patrzą się przed siebie, bo się #!$%@?ą na tym krzywym chodniku i rozbiją ten tępy ryj.

#p0lka #zwiazki #przegryw #redpill #blackpill
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shaguar: bo są szczęśliwe z życia, jak miałem okres szczęścia w życiu uśmiechałem się do babek i one też, zwłaszcza te zajęte.
  • Odpowiedz
@shaguar:

uwodzicielskie spojrzenia

Niekoniecznie mogą być to uwodzicielskie spojrzenia. Możliwe że po prostu starają się być miłe i okazują to poprzez przyjacielskie spojrzenie i uśmiech, a mężczyzna to nadinterpretowuje.

Ta nadinterpretacja może być spowodowana tym, że jeśli przez długi czas nie miało się bardziej przyjaznych interakcji, to później zwykłe bycie miłym wydaje się
  • Odpowiedz
@aulus Bo jak ją wybolcuje wymarzony chad to będą sie nawet uśmiechać do największego szpetnego przegrywa, kiedyś w autobusie też ładna taka 8/10 do mnie sie, uśmiechała to do niej podbijam myślałem, że jej sie spodobałem, gadka luźna 15 minutowa ale jak wysiadała to powiedziała, że narzeczony na nią czeka xDDDD cringe p0lka...
  • Odpowiedz
@shaguar: czasem kobiety się uśmiechają do mężczyzn jak do zwierząt - tak jakby patrzyła na pieska lub kotka - to nie pożądanie jak do chada
  • Odpowiedz
@shaguar: Trzeba zapytać jak ma na imię i co ostatnio oglądali. Na końcu pytasz o fabułe i ją przyłapujesz na tym że #!$%@? wie xD. I rozśmieszasz po czym bierzesz numer. (nie zapomnij puścić jej strzały, bo może go też ściemnić).

Jest mnóstwo trików, żeby takie shittesty przejść.

Kobieta jest jak matematyka trzeba umieć ją wykorzystać.
  • Odpowiedz