Wpis z mikrobloga

@Zenek_ tylko tutaj nie sprawdzasz nic naukowo tylko wyrażasz opinie czy coś ci się wydaje. I tutaj już liczba opinii kształtuje obraz.
Propagandę czy swoje zdanie? Stawiam że mylisz te 2 rzeczy i z jakiegoś powodu nie możesz przeżyć że ktoś ma inne zdanie.
Swoją drogą to prawdę niestety można przegłosować, potem można przegłosować w drugą stronę i przez jakiś okres będzie obowiązywała każda z nich bez specjalnych zmian w stanie wiedzy.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Swoje zdanie, na podstawie którego swoją opinię kształtują tysiące widzów, tym bardziej, że te zdanie jest kłamliwe.

nie możesz przeżyć że ktoś ma inne zdanie


Mógłbym to przeżyć (nie miałbym nawet z tym większych problemów!), gdyby nie tysiące Mariuszków, którzy na tej podstawie wyrabiają sobie opinie, a następnie przedstawiają to jako prawda objawiona. Taka mała sekta. Najgorszy typ patoinfulencera, który swoje zasięgi wykorzystuje do kreowania opinii, czym to się różni
  • Odpowiedz
@Zenek_: w ogóle teraz obejrzałem początek programu, to potraktowali temat priorytetowo, Stanowski wielokrotnie podkreślał że wg niego to na tyle powazna sprawa że nie rozejdzie się po kościach, że w końcu ktoś odpowie, że ziobryści zrobili sobie z tego partyjną skarbonkę itd. To nie widze tutaj miejsca na opinie że przedstawił temat wygodnie dla pisu, przedstawił go bardzo niewygodnie
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Dlatego przez 10 minut gadali o Adamowicz i innych aferach sprzed kilku dekad? Właśnie na tym polega symetryzm, Mazurek stara się jak może żeby wylizać pisowski zad, a Stanowski wcale mu nie ustępuje.
  • Odpowiedz
@Zenek_ no jak, tylko wspomnieli o ostatnich wesołych przedawnieniach i Adamowicz padło kilka sekund. Gdzie jest to dość dobre przywołanie że politycy nawet w prostych sprawach potrafią tak ogarnąć temat że jest dla nich wszystko cacy.
Z rodziną Adamowiczow ciekawa sprawa bo sama platforma się od gościa odcięła i gdyby nie to że został zabity to też by go cisnęli od aferałów.
Jak dla mnie to jesteś przewrażliwiony i wyolbrzymiasz to co
  • Odpowiedz
  • 0
robi stanowski i Mazurek to się będziesz mniej denerwował


@stan-tookie-1 ja to generalnie mam tych symetrystów w piździe, ale zawsze mnie bawi jak się zlatują obrońcy rzetelnego i obiektywnego dziennikarstwa gdy ktoś podniesie rękę na nowego internetowego guru
  • Odpowiedz