Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kobiety w sposób chamski zaczepiają mi matkę na ulicy. Nie wiem jak jej pomóc.

Wstęp:
Moja matka lat 50 zawsze dbała o swój wygląd. Wciąż trzyma figurę + stosuje milion kremów i ma bardzo mało zmarszczek. Ubiera się w sposób stereotypowej sekretarki: buty na obcasie, żakiet, spódniczka za kolano, makijaż nie dziwkarski chociaż mocny ale też nie tapeta jak widuję w klubach - generalnie zero golizny czy wulgarności. Gdy się pytasz kogoś obcego to oceniają ją, że ma 40 lat. Chłopy się ślinią na jej widok, pewnie byście ją nazwali #milf . Ale nie ma problemu z facetami, popatrzą, uśmiechną się, powiedzą dzień dobry, poślinią się i tyle.

Rozwinięcie:
Problem jest z BABAMI. Kobiety są w stosunku jej agresywne. Nie raz przejdzie stara baba, krzywo się na nią spojrzy i powie "o boże ja #!$%@?". Dzisiaj szła jakaś baba w dresie (też na oko 45-50 lat) i bezczelnie na ulicy do mojej matki "O BOŻE KOBIETO CO CI SIĘ STAŁO W TWARZ" z pogardą. I to się dzieje często, w sumie to będzie z 10 takich incydentów, że obca kobieta podchodzi do mojej matki i obraża za makijaż lub ubiór, po pandemii zjawisko zrobiło się częstsze.

Ostatnio odwoziłem moją matkę z pracy. Niestety nie moim autem i do tego wcześniej wpakowałem się tym wozem w krzaczory (istotne). Stoimy w korku i nagle dwie kobiety lat 40 i 20 w aucie przed nami odwracają się i wyciągają telefony robią zdjęcia (tak, gest robienia zdjęcia jest na tyle unikatowy, że bez problemu rozpoznasz go zwłaszcza jak fotograf jest debilem i musi sobie przyblizyć). W pierwszej chwili myślałem, że wciąż mam jakąś gałąź wczepioną w auto. Ale nic nie miałem tylko baby fotografowały mi matkę. FOTOGRAFOWAĆ PRYWATNĄ OSOBĘ W AUCIE NA ULICY NO #!$%@?. Chciałem wysiąść, #!$%@?ć je, wyrwać te telefony i #!$%@?ć do rowu albo chociaż rozbić lusterka w nagrodę ale się powstrzymałem bo auto nie moje, do tego charakterystyczne i nie chciałem robić właścicielowi problemów.

Skąd kutwa taka arogancja i taka samowolka aby podchodzić do innej osoby i ją obrażać za wygląd? Albo robić foto jak zwierzęciu w zoo? Jakbym ja jako chłop tak pyskował do innego chłopa to zaraz bym miał mniej zębów w nagrodę. Kiedyś myślałem, że moja matka zmyśla ale byliśmy razem w centrum handlowym i też stara wiedźma coś nagadała na jej wygląd a jak się do niej cofnąłem z pytaniem jaki jest jej problem to udawała głuchą. Wiem, że brzmi to patusiarsko ale #!$%@? mnie taki brak bezkarności.

#logikarozowychpaskow #psychologia #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Szkoda mi Twojej mamy, ludzie nie potrafią się zachować i nawet nie wiedzą jaki ból zadają innym złymi słowami. Wspieraj mamę, niech się nie zmienia,a baby niech dalej pękają z zazdrości, bo to jest zazdrość właśnie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Może matka jest po prostu brzydka?

Robienie zdjęć to patologia i powinieneś też te k. sfotografować, w fajnym świecie mógłbyś im dać po mordach ale jeżeli wygląda źle to nic nie poradzisz na ludzkie chamstwo niestety - nie będziesz pozywać każdej szmaty która chce się dowartościować.


·
  • Odpowiedz