Wpis z mikrobloga

93 813,50 - 5,01 = 93 808,49

Po wczorajszej padace postanowiłem wprowadzić pewne zmiany w harmonogramie treningowym, wprowadzić świeżej jakości, zaczynam od rozpisania planu na miesiąc do przodu, na sztywno zamiast garminowych wiecznych baz, będzie wincyj jakości, wincyj mięsa, wszystkiego wincyj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przygotowałem wachlarz jakościowych ćwiczeń, które mam nadzieję pomogą Piterowi kulać się szybciej

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
Piter_Privisi - 93 813,50 - 5,01 = 93 808,49

Po wczorajszej padace postanowiłem wpro...

źródło: Screenshot_20240524-180525_Connect

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Szkoda, to by znaczyło, że z aplikacją pobiegnie 300000 osób. Niezła akcja


@Piter_Privisi: 150 zł - 5zł wpisowego, nie w kij dmuchał taką okazję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zaczynam od rozpisania planu na miesiąc do przodu


@Piter_Privisi: opowiedz jak rozpisujesz sobie plan, stosujesz jakąś/czyjąś metodę treningową przy tworzeniu planu czy z głowy i intuicji? Pokaż przykładowy tydzień
  • Odpowiedz
@Ark00: Coś tam podpatrywałem plany na maraton, trochę po swojemu, ale mogę w sumie pokazać jak to u mnie wygląda, przy czym nie przestrasz się nazw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do zasady:
- Eko oznacza bieg regeneracyjny, w zależności od samopoczucia mogę zamienić z pauzą lub jakimś treningiem ogólnorozwojowym (110-130 bpm)
- Baza mówi raczej sama za siebie (10 km w Z3)
- Long Run –
Piter_Privisi - @Ark00: Coś tam podpatrywałem plany na maraton, trochę po swojemu, al...

źródło: Screenshot 2024-05-25 at 10-19-59 Garmin Connect

Pobierz
  • Odpowiedz