Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera: Oczywiście chodzi na terapię w sensie że chad chodzi na terapię radzenia sobie z agresją lub innym mało inwazyjnym problemem a nie że jakiś przeciętniak z poważnymi problemami radzenia sobie w społeczeństwie bo na takiego to by nawet nie spojrzała
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Czyli według tej dziewczynki z powypalanymi zapałkami jeśli jesteś mężczyzną masz chodzić na terapię ponieważ to jest modne żeby obecnie bardzo często jakaś Julka z twittera cię ''naprawiła'' czytaj z feminizowała zamiast naprawdę zrobić coś ze swoim życiem i zacząć rozwiązywać problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ja już wolę otworzyć okno i zostawić napiwek ludziom którzy będą musieli sprzątać moje zwłoki za fatygę, ewentualnie iść
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera jeszcze warto dodać, o czym prawie się nie mówi, że te studia często mają żenująco niski poziom i te Julki po prostu są nieprzygotowane do pracy, która swoją drogą nie jest rozliczana, bo jak chirurga możesz pozwać za spieprzoną operację, tak jeszcze nie widziałem, by ktoś pozwał kogoś za nieskuteczną terapię
  • Odpowiedz