Wpis z mikrobloga

@kishibashi: @Miguelos nie jestem wyznawcą pisu, ale sama komisja nie potrafiła sobie poradzić z kaczorem jak i morawieckiem. Jest to inna półka polityków którzy z takimi rzeczami radzą sobie bez problemu. Takiego Bielana to im się udało złamać, ale agresywna filiks bardziej uśmiała kaczora aniżeli miała do niego dojść. Dlatego komisja wyglądała tak jak wygłądała.
  • Odpowiedz
@Goronco: eufemizm, że by się zesrał

@dawidczeta , yyy... ale że o co chodzi. Bielana złamali bo boi się paki. Kaczyński i Morawiecki robią obstrukcję, bo nic innego im nie zostało, a że się błaźnią to to akceptują.
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Problem w tym, że komisja nie jest od tego, żeby „radzić sobie” ze świadkami. Ci ludzie zajmowali publiczne stanowiska, dysponowali publicznymi pieniędzmi i brali za to publiczne pieniądze, więc ich zasranym obowiązkiem jest odpowiedzieć na każde pytanie na ten temat. Gdyby mieli choć odrobinę przyzwoitości, to by przynajmniej udawali, że próbują ten obowiązek wypełnić.
Śledziłem wszystkie komisje i te są pierwszymi, gdzie świadkowie zachowują się w tak żenujący, infantylny, bezczelny
  • Odpowiedz
@pawel1410: no cóż 8 lat władzy pisu namieszało w łbach ich posłom. Aczkolwiek też dużo jadu podczas władzy pisu, się pojawiło. Sam też oglądam wszystkie komisje i uważam, że jednak z morawieckim i kaczyńskim nie mają co się męczyć bo i tak to nic nie da. Jedno spotkanie morawieckiego już pokazało, później drugie i tak samo z kaczorem, a ci jeszcze jak fliks mają pretensje oto czy ktoś ma szacunek do
  • Odpowiedz
@dawidczeta: No właśnie do komisji też mam żal, że biorą udział w tych gierkach i są tak pobłażliwi. Przy pierwszym przesłuchaniu Kaczyńskiego na komisji pegasusa już w trakcie składania przysięgi posiedzenie powinno się zakończyć i powinien był być złożony wniosek o ukaranie do sądu. Tak samo przy przesłuchaniach Sobonia czy Morawieckiego - takich dyskusji w ogóle nie ma sensu ciągnąć.
Przecież Wassermann momentalnie potrafiła uciąć wszelkie głupie odzywki, czytanie z kartki
  • Odpowiedz