Jak ktoś jest chętny to czekamy na jakieś nowe propozycje w komentarzach. To nie musza być rzeczy mocno prawdopodobne. Niestety nie będziemy wszystkich uwzględnić, ale liczmy, że będziecie się świetnie z nami bawić!

Madziol127 - **Razem z @gramwmahjonga będziemy tworzymy bingo na Roland Garros!**

Ja...

źródło: 9e9396eb8e0fdcf54cc62b48487800d50be4b8bd34cf46e2d011d58b84cb7e6b (1)

• 17
@Madziol127: 1) podwojny bajgiel dla swiatek 2) frech wygrywa pierwszego, zaciegego seta by przegrac kolejne dwa 6-1 6-0 3) swiatek wygrywa RG nie tracac seta 4) w finale mezczyzn dwoch finalistow spoza pierwszej 10tki 5) wiktorowski ucisza polskich kibicow 6) nadal po 5 setach wygrywa ze Zverevem 7) Djoko oglasza zakonczenie kariery 8) protest ekoswirow przerywa mecz 9) deszcz torpeduje dwa dni rozgrywek z rzedu 10) Alcaraz wycofuje sie z powodu
@Madziol127: Chociaż wczoraj udało się widzieć treningi Nadala, Nole, Sinnera i Miedwiediewa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na korcie bocznym Daniił tak stoi do returnu, że przy serwisie na zewnątrz to można by prawie oberwać rakietą od niego xD