Wpis z mikrobloga

Takie małe #coolstory

Jeszcze za czasów #gimbazy bardzo podobał mi się pewien #rozowypasek - no śliczna była cholera, miała fajne cycki i tyłeczek, ogólnie 9/10. Niestety jako całkowity #przegryw nie miałem oczywiście śmiałości zagadać, bo bałem się że zrobię sobie przy wszystkich wstydu, więc obmyśliłem niecny plan - zagadam z nią przez GG, bo wtedy nie było jeszcze chyba fejsa czy innej naszej-klasy, a tak się składało że wystalkowałem skądś jej numer xD #!$%@? uwierzycie, byłem takim przegrywem, że nawet na trzeźwo nie potrafiłem do niej napisać, toteż po paru piwach zasiadłem do kompa i wystukałem coś w stylu - "hej bejbe, reflektowałabyś może na jakiś soczek czy coś, bardzo mi się podobasz i chce się z tobo ruhać" xD No dobra, tak nie było, ale wiem że był to jakiś tekst w stylu na maczo, byłem jak Tommy Lee Jones w ściganym, jak samiec alfa, jak #!$%@? Vladimir Putin, ażeby tylko nie wyjść na większa #!$%@?ę niż byłem w rzeczywistości.

I wiecie co?

Ta #!$%@? nie odpisała. Nic. Siedziałem załamany jakieś #!$%@? 24h przed kompem, co 10 minut sprawdzając GG i czekając na wiadomość od niej, ale zero kontaktu. Myślałem, że coś pomyliłem, nie ten numer, ale od kumpla się dowiedziałem, że tak, to jej GG i w sumie niedawno z nią pisał. #!$%@? mnie trafił! Wiadomo, myślałem że to przez mój szpetny ryj czy coś, że się jej nie podobam, że co ja taki żuczek gnojaczek mogę u takiej zarąbistej laski mieć za szansę?

Ale wiecie co? Jakiś czas temu dowiedziałem się, że Kasia mi nie odpisała nie dlatego, że jestem jakiś niewydarzony, brzydki, gruby i głupi, albo że mam małego fiutka czy coś, ale dlatego, że Kasia jest #!$%@? lesbijką xD I od 2 lat siedzi w Holandii, bo tam mogła w końcu spełnić swe erotomańskie fantazje xD

Niezłą ciśniemy z niej bekę czasami, bo każdy się kochał w tej suce a ona wolała bardziej koleżanki od nas :D

tl;dr

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seth_pl: w swoim życiu poznałem z 4 lesbijki (przynajmniej oficjalnie się do tego przyznające). I tylko ta była ładna - reszta to jakieś krótko ścięte kaszaloty, ubierające się jak faceci w latach 90 :D
  • Odpowiedz
@seth_pl: Czasy gimbazy, czyli jakoś 13-16 lat jak się nie mylę. No z tego co wiem, to ona nie wyrosła :) W sumie jak tak pacze hen za siebie... w tamte lata, co minęły... To fakt, teraz widzę że coś było na rzeczy, bo ładna była, a nigdy chłopaka nie miała, co było dość dziwne.
  • Odpowiedz
@frikuu: Ale dlatego, że jest lesbą to nie znaczy, że z tego powodu Ci nie odpisała. Jak mówisz z kumplem gadała i z Tobą też by mogła pogadać normalnie i odpisać gdybyś nie walnął jej jakiegoś głupiego tekstu po pijaku na gg...
  • Odpowiedz
@frikuu: Nie dziwię jej się, gdyby ktoś napisał do mnie z obcego numeru, nie przedstawił się i od razu zapraszał na soczki to też bym olała.
  • Odpowiedz