Wpis z mikrobloga

@Dawul: Co prawda raz to już napisałem, ale Revo to człowiek który swojego czasu generalnie mówił, że on nie trzyma się z innymi influ robiąc jednocześnie streamy z Wardęgą u niego w domu, więc z czym do ludzi XD Ich program nazywa się zgrzyt gdzie jak sama nazwa wskazuje 2 osoby powinny się ścierać swoimi opiniami i tak dalej a oni sobie tam przytakują nawzajem żeby może przypadkiem sponsorów nie
  • Odpowiedz
@Dawul mnie bardziej irytuje jego zniesmaczenie freakami, deklaracje że nie będzie ich więcej komentować, a większość jego kontentu na tym się opiera + jakoś bita śmietanka mu nie przeszkadza i mu tam siusiak z zachwytu staje
  • Odpowiedz
mnie bardziej irytuje jego zniesmaczenie freakami, deklaracje że nie będzie ich więcej komentować, a większość jego kontentu na tym się opiera + jakoś bita śmietanka mu nie przeszkadza i mu tam siusiak z zachwytu staje


@fatlip11: Bardzo ciekawe jest to ogólnie, że on zaczął być zniesmaczony freakami w momencie kiedy dwóch jego największych kolegów z nich właściwie odpadło w postaci Gimpera i Wardęgi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Dawul: oj bo Revo z tego programu ma dobry hajs i teraz będzie kupował dom za 2 bańki (40% wkładu własnego). Więc rozumiesz jak inni zarabiają na patologii to źle, ale jak sam to to inna sprawa, to nie tak, to musiałbyś zrozumieć ...
  • Odpowiedz
@Dawul: Skupiacie się na jakichś starociach, a ostatnio kolega revo bardzo sobie chwalił Kick'a i mówił że chętnie przejdzie, mimo że tak brzydzi się 'hazardem'/keydropami i tym podobnymi rzeczami i przyciskał innych czy to moralne to reklamować. Pinionżki nie smierdza.
  • Odpowiedz