Wpis z mikrobloga

@Chodtok: Rok temu w majówkę pojechałam do Warszawy spotkać się z wykopkiem-autystą (serio) i było fajnie, a on zaraz potem znalazł sobie dziewczynę i kontakt się urwał. I mam traumę, bo podobna historia zdarzyła się już po raz kolejny (choć nie z autystami z Warszawy) i obiecałam sobie, że już nie będę jeździć tak daleko, bo i tak prędzej czy później druga osoba mnie oleje. Teraz to się możemy spotkać w
  • Odpowiedz
Rok temu w majówkę pojechałam do Warszawy spotkać się z wykopkiem-autystą (serio) i było fajnie, a on zaraz potem znalazł sobie dziewczynę i kontakt się urwał. I mam traumę, bo podobna historia zdarzyła się już po raz kolejny


@choochoomotherfucker: może zamiast wybierać sobie oskarków z warszawki którzy mają inne opcje to wejdź na tag #przegrywpo30tce masz tam pełno autystycznych umierających z samotności facetów po 30 roku życia którzy nigdy nawet nie
  • Odpowiedz
@Sandevistan: Po pierwsze to nie był żaden oskarek, tylko autysta, który wcześniej nie miał dziewczyny, po drugie poznałam kiedyś wykopka z tego tagu, to ciągle ja musiałam proponować spotkania, a jak przestałam, to znajomość się urwała, po trzecie nie szukam chłopaka.
  • Odpowiedz