Wpis z mikrobloga

Spróbujcie pomyśleć trochę out of the box, bez tej politycznej przepychanki między PiS i PO.

Obie strony są skompromitowane na maxa. Ujawnione wczoraj afery PiSu to powinien być koniec tej partii. Tusk mówiący wcześniej o biednych ludziach szukających swojego miejsca na świecie, a teraz nagle zauważający że większość z nich to młodzi mężczyźni, to też powinien być dealbreaker dla każdego człowieka szanującego swój kraj. Konfederacja: Braun, który do dziś nie wytłumaczył czemu spotkał się z ruskim szpiegiem, tak samo, powinien być to koniec tej partii.

Zostaje Lewica i Trzecia Droga. Ta pierwsza zdaje się być oderwana od rzeczywistości, wojna wszędzie a oni wyskakują ze swoimi PIESEŁami. Tylko 3D do tej pory jeszcze nie skompromitowała się na tyle, żeby na nich nie głosować. Nie wiem jak wy, ale wg mnie głosowanie na kogokolwiek innego to jest ciche przyzwolenie na to żeby kłamstwo i manipulacja w polityce uchodziły płazem, oni będą się coraz bardziej rozzuchwalać jeśli naród będzie miał w dupie zwyczajną ludzką przyzwoitość

#polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 15
  • Odpowiedz
@Arboree: piszesz o kłamstwach i manipulacjach, a sam to zrobiłeś w tym samym poście xD Doskonale pamiętam tamten czas i Tusk doskonale rozumiał powagę zagrożenia, tylko dla swoich wyborców dodawał, żeby tych ludzi traktować humanitarnie itd
  • Odpowiedz
  • 1
@Gours: no dobra, Tusk to jedno, ale chyba nie powiesz tego samego o posłach PO udzielających się na granicy? Wg mnie to jednak kompromitacja, czemu wtedy biegali z pizzą, a teraz nie?
  • Odpowiedz
  • 1
@ghostek: jakie bzdury? Latali z pizzą, a teraz tego nie robią bo sami muszą radzić sobie z tym problemem. Albo dadzą jakieś dobre wytłumaczenie albo są skompromitowani
  • Odpowiedz
@Arboree: Dobra... ja tam nie widzę skompromitowanego Tuska, tylko krowa nie zmienia poglądów. Co do pizzy to powielasz Budę i idź rozmydlać afery pisdzielców, gdzie indziej, bo widać co robisz, próbujesz zniechęcić ludzi do głosowania i zdemobilizować wyborców KO, TD, Lewicy czy Konfederacji. Wiemy skąd jesteś i spadaj na drzewo prostować banany.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wolvi666: @ghostek niech czytający ten wątek sami rozsądzą czy to jest czy nie jest kompromitacja. Wg mnie jest. Nie bronię żadnej ze stron, ale żeby wam zrobić dobrze, to napiszę jeszcze raz - PiS jest skompromitowany i nie warto na nich głosować
  • Odpowiedz
  • 0
@ghostek: w sensie nie wiem czy w kartonie wyglądającym jak karton od pizzy była pizza czy inne jedzenie. Czy to ma takie duże znaczenie wg Ciebie?
  • Odpowiedz
@Arboree: tak właśnie dzialal przez 8 lat pis. Wymyślanie, ośmieszanie, powielanie fejkowych informacji by ośmieszyć i
zniszczyc oponentów. Więc masz tam screena wyżej i zachowaj resztki rigczu i więcej nie powielaj bzdur które co komisję gada Buda.
  • Odpowiedz
Zostaje Lewica i Trzecia Droga.


@Arboree: Zapomniałeś o jedynej lewicowej partii w Polsce - Razem.

Tylko 3D do tej pory jeszcze nie skompromitowała się na tyle, żeby na nich nie głosować. Nie wiem jak wy, ale wg mnie głosowanie na kogokolwiek innego to jest ciche przyzwolenie na to żeby kłamstwo i manipulacja w polityce uchodziły płazem, oni będą się coraz bardziej rozzuchwalać jeśli naród będzie miał w dupie zwyczajną ludzką przyzwoitość
  • Odpowiedz