Wpis z mikrobloga

#warszawa #studia #pw #informatyka #programista15k
Hejka, brat chce pójść na infe do Warszawy na PW (Infa/Data Science na MiNI, infa na WEiTI lub infa na Elektrycznym, lub Infa na krakowskim AGH). Wyniki matury 80-100%, wiec raczej napewno się dostanie na któreś z powyższych. Pytanie tylko jak z akademikami w Warszawie? Z tego, co czytałem na google maps to jest masakra. Jakieś pluskwy, karaluchy. Strasznie to zniechęca do studiowania tam (na mieszkanie z przyczyn #!$%@? rynku najmu w większych miastach nie ma co liczyć), chyba ze jest inaczej. Potrafi się ktoś wypowiedzieć na powyższy temat?

2. sprawa - jak z poziomem studiów. Z tego co wiem na mini jest kosa, gdzie indziej nie aż tak bardzo, ale czy np infa na Elektrycznym/Weiti będzie równa bądź lepsza niż ta na krakowskim AGH?

Z góry wielkie dzięki
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś pluskwy, karaluchy.


@Mejker-Party: To standard. Poza tym typowe akademikowe atrakcje - wieczne imprezy, losowi lokatorzy robiacy syf, hindusi robiacy syf itp.

Niech wynajmie mieszkanie z 2-3 kumplami i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Strus: K---a, no właśnie wielka szkoda. Strasznie fajnie ta Warszawa się plasuje w zestawieniu. Jest do wyboru jakiś inny akademik, w którym nie ma robactwa albo akademik innej uczelni w której nie ma?
  • Odpowiedz
@Mejker-Party no to ci podpowiadam:
Wszedzie taki sam beton, tylko na uniwerkach nie masz fizyki i stricte technicznych rzeczy. Na aghu ucza cie klepać kod, na uniwerkach myśleć. Taka różnica. Zastanów sie czy aby na pewno w dobie ai techniczny skill klepania kodu jest az tak kluczowy.
  • Odpowiedz
@Mejker-Party bo tez studiuje i rozmawialem z ludźmi. Jak twoj brat jest mega wymiataczem to polecam TCS na UJ, ale to trzeba sie przygotować na zajeb. Aha i próg to co najmniej 98% z matmy. Ja jestem na zwyklej infie na UJ i też jest ciężko, ale do ogarnięcia jak sie postarasz, przy czym pierwszy rok zaczelo 90 osob, drugim sem zaczelo juz z 60, a na drugim roku bedzie pewnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Ap-maokai-abuser: z tego co widziałem jest jeszcze stosowana i ona realnie wygląda ciekawiej niż zwykła. Przynajmniej na podstawie syllabusa. Brat był w sobotę na dniach otwartych PW i mówi ze wspomniana Elka to faworyt, później mini co ciekawe :D
  • Odpowiedz