Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@boroniowy: Miałem ostatnio podobną sytuację, mam też sąsiada, który jest patusem i często dostaje w mordę i wraca, krwawiąc i myślałem, że to on zalał krwią klatkę schodową, a się okazało, że inny sąsiad się zaciął przy naprawie roweru xD
  • Odpowiedz
@boroniowy: To tak wygląda jakby komuś po prostu nos krwawił, za dzieciaka też miałem słabe naczynka w nosie to losowo potrafiła zacząć jucha lecieć.

Jakby dostał kosę to by były ślady rąk na ścianach z krwi, bo pierwsze co to człowiek się łapie za to miejsce i próbuje tamować, a tak widać że sobie tak kapało tylko.

sporo krwi


@CrazyxDriver: To? to drobnica, więcej ludzie oddają za 1 razem przy
  • Odpowiedz
@sayanek to w sumie zabawił bym się w detektywa. Chłop zanim poszedł do domu postanowił się odlać (plama). Podczas oddawania moczu zmogło go trochę i jebnął w ścianę nosem. Pozbierał się jakoś, potem chyba jeszcze go sponiewierało ma schodach no i tyle
  • Odpowiedz
@placebo_ właśnie strasznie oszczany, osrany i zarzygany Kraków jest. Ale w sumie teraz sobie przypomniałem ze mamy okres Juwenalii. Czaisz że zdołali bełtem obsmarować tyły przystanku na wiadukcie obok Płaszowa. Dzisiaj nawet tam wóz do czyszczenia ulic jechał.
  • Odpowiedz
@boroniowy trochę delikatnie jak na Kraków. Jeszcze przed ponad dekadą kumpel spóźnił się do Budy bo trup jakiegoś gościa tak niefortunnie upadł, że zablokował drzwi wejściowe do mieszkania. A na tych zdjęciach to co najwyżej się komuś rozlało barszczyk
  • Odpowiedz