Wpis z mikrobloga

JAk imigranci podpalają auta na przedmieściach paryża to źle.
Jak w polsce na przedmieściach wrocławia podpalają auta Polacy to dobrze.

Moralność wykopka ze strony głownej jest jak dziwka. To samo nazywaj dobrem lub złem w zależności od tego kto robi tę patologię.

#polska #wroclaw #etyka #patologia
  • 19
  • Odpowiedz
@Niesondzem: serio nie potrafisz połączyć 2 kropek że na własnej ziemi trzeba się jednak bronić ? A muzułmanie w Paryżu palący pojazdy to najeźdźcy więc dziwne żebyśmy ich wspierali tym bardziej że dla nich kultura zachodnia to wróg. To ty próbujesz zrobić dziwke z logiki.
  • Odpowiedz
  • 1
@sEB-q: racja. Jak przyjezdzasz do dzikiego kraju i ci grożą #!$%@? i nazywaja koziojebcą i każa #!$%@?ć to nie wolno sie bronić i wolac kolegów. Trzeba sie poddac i dostac #!$%@? od lokalnego patola.
  • Odpowiedz
  • 2
@asap_srasap: idealna logika milordzie. Są gruzini ktorzy kradą wiec #!$%@? każdemu napotkanemu gruzinowi.
We sprawdz ile tysięcy polakow w wiezieniach siedzi za pedofilie i wez postaw te samą teze ze to dzieciojebcy to polacy i kazdego spotkane polaka wykastruj, królu logicznego myślenia.
  • Odpowiedz
@sEB-q:

Bronić się przed czym? Przed tym, że dwójka sebixów wyzywała jakichś gruzinów a potem za to dostali oklep? No przykra sprawa, bo pobicie to pobicie, nie ważne z jakiego powodu. Natomiast nie widać po tej sytuacji, że jest jakis problem z imigrantami.
  • Odpowiedz
@Murasame @Niesondzem panowie sytuacja w Siechnicach trwa od tygodni i/lub miesięcy. Policja ma w poważaniu bo Gruzin walnie w pysk albo odwiedzi po służbie to ich nie ruszali. Poczytajcie co na fb burmistrza piszą mieszkańcy pod własnym nazwiskiem a nie wymyślacie historyjki, że biednych Grigorijów bijo husarze
  • Odpowiedz
@Mihaueck:

To ty wymagasz, żeby ktoś wierzył w to co napiszesz. Ja mogę napisać, że gruzini są masowo prześladowani. Czy to prawda? Pewnie nie ale klawiatura wszystko przyjmie.

Ja oceniam to co widzę a nie to co mi się wydaje. Faktem jest, że pobito dwóch Polaków. Faktem jest też to, że na wykopie jest filmik gdzie przed tym zdarzeniem tych dwóch Polaków ich wyzywa.
  • Odpowiedz
@Mihaueck:

Mieszkałeś kiedyś w Opolu? Jeśli nie to się nie wypowiadaj.

Tutaj chodzi o konkretną sytuacje gdzie dwójka patusów wyzywała gruzinów. A podpalanie samochodów wyglada tak jakby ci gruzini kogoś pobili na śmierć bez powodu. i gruzini zachowali się jak idioci i Polacy.

To, że starasz się teraz rozciągać temat na cały temat Gruzinów w Polsce pokazuje, że sam widzisz, że ta konkretna sytuacja nie jest taka czarno-biała, że hur dur
  • Odpowiedz
@Niesondzem: Ja nie usprawiedliwiam podpalania samochodów, uważam to za totalną głupotę, a ty usprawiedliwiasz kopanie leżącego przez trzech pajaców bo wcześniej coś do nich krzyczał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać że masz menelski sposób "myślenia", doskonale byś się odnalazł w tym towarzystwie, razem z krzyczącym, kopiącymi i podpalaczami.
  • Odpowiedz
A muzułmanie w Paryżu palący pojazdy to najeźdźcy


@sEB-q: 100 lat temu ponad 60% obywateli terytorium Francji to byli muzułmanie, więc to nie są żadni najeźdźcy tylko po prostu Francuzi, często od pokoleń. Część z nich np Senegalczycy walczyli za Francję jeszcze zanim Sienkiewicz nauczył się pisać
  • Odpowiedz
@Niesondzem: Ktoś widzę nie rozróżnia patologicznego wybryku który doprowadził do podpalenia kilku aut, od patologii notorycznych podpaleń kilku tysięcy samochodów i budynków w dłuższym okresie czasu. No tak na chłopski rozum, rzeczywiście analogiczna sytuacja, przecież podpalenie samochodów, to podpalenie. Że wy się nie wstydzicie takich wysrywów pisać ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Cogito-sum: gdzie usprawiedliwiam? Nie powinno byc ani pobicia ani podpaleń. Sutuacja eskalowala nie dlatego że jacys zli ludzie uczleipi sie dobrych tylko ktos fikal ktos dostal #!$%@?. Tyle. Ale wy musicie być jak Kali, standardowo i wymyślać argumenty za patola ktora podpala auta i to rozgrzeszać, a to tylko dlatego ze z kims sympatyzujecie. Wtedy to juz bochaterskie palenie aut. Patola z paryza robi dokladnie tak samo jak ty, usptrawiediwia podpalenia
  • Odpowiedz
@Niesondzem ty taki głupi sam z siebie jesteś czy ktoś ci za to płaci? Między gruzińską przestępczością a pedofilią stawiasz znak równości? I kto pisał, że lać każdego Gruzina? Ja napisałem, że kradli u mnie na dzielni, policja miała w dupie, to się ludzie skrzykneli i robili patrole. Sprawdź kto ma nadreprezentacje w ilości przestępstw wśród emigrantów, bo Gruzini to tam pierwsze miejsce okupują. A i wyjastruj się, bo żal takie geny
  • Odpowiedz