Wpis z mikrobloga

Mam jedną gruba w pracy. Wiecznie gadanie o chłopach, że nie może sobie znaleźć


@BornToDie69: nawet był artykuł, że kobiety plus-size nie chcą grubych facetów. XD. Tak, facet jest gruby, ale baba jest plus size, wieloryby j...
  • Odpowiedz
o, chory psychicznie typ ktorego "dieta" to po prostu post, i picie wlasnych szczyn zeby sie "nie odwadniac", nie dziwne ze stoi z takimi znakami xD
  • Odpowiedz
grube baby mają tyle atencji

@szzzzzz: czego to dowodzi? Że desperaci wsadzą we wszystko co ma dziurę? Że celują w nie, bo to łatwy cel? Ciekawe ile tych grubych kończy potem w poważnym związku na dłużej niż 2 tygodnie xd
  • Odpowiedz
@szzzzzz

@Simfecstio no okej tylko co z tego


@szzzzzz to z tego, że pewna grupa bez grama honoru i współczucia, wymyśliły sobie, że do body positive należą głównie grubi ulani ludzie, a prawda jest taka, że był to ruch który miał wspierać ludzi z deformacją lub brakiem kończyn, albo z chorobami widocznymi, na które nie miały wpływu.
  • Odpowiedz
Chociaż gruby facet nie jest tak obleśny jak gruba baba xd


@Simfecstio: Dla mnie grubi faceci są o wiele bardziej obleśni niż grube baby. To może być kwestia oceny przez pryzmat swojej płci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż mam wrażenie, że gruba baba jeszcze jako tako się ubierze i poperfumuje, a grube chłopy oprócz tego, że są grube to jeszcze śmierdzą i chodzą w przepoconych tshirtach.
  • Odpowiedz
@pianinka no tak. Każdy wyraża swoją opinię. Op wyraził swoją. Ty w komentarzu swoją. No i cacy. Ale fakt. Pewno ocena przez pryzmat płci. Dla mnie gruba kobieta nawet nie jakoś super gruba ale jest zaprzeczeniem kobiecości. Równie dobrze mógłbym podrywać swojego psa xd serio. A już pomijając. Nie znam grubej robotnej kobiety
  • Odpowiedz