Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do osób pracujących w finansach. Od października będę zaczynał studia zaoczne i stoję przed wyborem między dwoma kierunkami - Analityka gospodarcza i analiza danych (Specjalizacja: Analityk danych finansowych) lub Finanse i rachunkowość. W przyszłości chciałbym pracować przy analizie danych lub controllingu. Który z tych kierunków jest bardziej atrakcyjny dla przyszłego pracodawcy? Pod względem przedmiotów bardziej odpowiada mi ten pierwszy, ale nie chciałbym zmarnować kilku lat na studiowanie czegoś co może mi nie ułatwić znalezienia pracy w finansach.

#finanse #studbaza #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma to znaczenia, liczy się przede wszystkim doświadczenie i rzeczywiste umiejętności. Bez znajomości programu studiów, to wróżenie z fusów.

Studia to w tej chwili must have i jeżeli nie jest to Harvard, to każdy będzie miał to w sumie w poważaniu i zweryfikują Twoje umiejętności i Twoją wiedzę na etapie rekrutacji.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Studiuje zaocznie FiR, uczą (właściwie to tylko wymagają byś umiał, bo wiedzy nie potrafią przekazać, bo nie ma czasu itd.) tu matematyki rozszerzonej i innych pierdół, nie ma nic, co by się mogło w pracy przydać. Chyba te studia to tylko po to, by profesor miał za co żyć i dla papierka, że masz studia. Później może się dostanie jakaś prace za minimalną krajowa. Mnie to już się
  • Odpowiedz