Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na wizycie z Medicover, darmowe badanie składu ciała u dietetyka. Pani była bardzo miła i z pewnością zna się na rzeczy, ale nie jestem bardzo przekonany co do jej opinii na temat kilku ostatnich trendów dietetycznych. Do tego, spodziewałem się dokladnej rozpiski ze specjalistycznej wagi, a ta waga wyglądała jak zwykła łazienkowa, poza bezprzewodową częscią do trzymania w rękach. Jedyne informacje jakie dostałem to ile waże, procent tkanki mięśniowej, tłuszczu i wody (K2O?), a także moje zapotrzebowanie kaloryczne.

Chciałbym jeszcze raz pójść do dietetyka, który będzie miał lepszą wagę która poda mi więcej informacji i będzie miał trochę bardziej aktualną wiedzę. Znalazłem listę dietetyków na stronie medicover, ale niestety przykładowo Pani u której byłem tam nie wyświetla... Jest może jakiś dobry sposób na znalezienie jakiegoś konkretnego specjalisty i umówienie się do niego w Medicover?

tldr: jak znaleźć dobrego specjaliste z medicover?

#medicover #krakow #dietetyka #zdrowie #lekarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem, jak wygląda proces rejestracji w Medicover, bo nie korzystałem, natomiast chcąc zarejestrować się do jakiegoś specjalisty w Luxmedzie, dostaję listę lekarzy danej specjalizacji w Krakowie i zanim się zarejestruję, przeglądam opinie o danym lekarzu czy to w googlu, czy na portalach pozwalających na oceny lekarzy i wybieram tego, kto ma najlepsze oceny. Póki co podejście się całkiem sprawdza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@majkel88 chciałem dostać listę bezużytecznych parametrów żeby je móc ze sobą porównać na przestrzeni czasu. Lustro wystarczy, wiem, ale jest dużo mniej dokładne. Jak mam taką możliwość za darmo to czemu by z niej nie skorzystać?
  • Odpowiedz