Wpis z mikrobloga

Głosuję na konfederację do parlamentu EU. Nie żartuję :D

Nie popieram tej partii. Powody są następujące:

- Nowa koalicja nie spełnia w 100% oczekiwań. O ile w dupie mam pisowski bełkot o CPK (bo CPK akurat budują i raczej zbudują), o tyle nie podoba mi się brak komunikacji. Brakuje mi kogoś (np. Tuska), który skieruje kilka prostych "orędzi" do narodu - chociażby w kwestii CPK czy "stu przenośni". Brakuje prostej komunikacji "tego nie zrobiliśmy bo X, to się opóźni bo Y" - rozumiem, ze sto konkretów było planem PO, a nie całej koalicji, więc PO nie jest w stanie wszystkiego wprowadzić, bo nie na wszystko zgodzą się koalicjanci, ale należałoby to szczerze i otwarcie zakomunikować, zamiast nabierać wody w usta i pozwalać pisowcom na wykorzystywanie tego w walce o głosy. To po prostu wygląda słabo piarowo. Niczego się nie nauczyli przez te 8 lat. Mniejsze poparcie może dać im do myślenia.
- Na europejskie stołki mogą iść politycy, którzy przyciągają do siebie wyborców tu, w kraju. Może to osłabić konfę (którą uważam za mniejszy pis) w wyborach krajowych, tak jak PO osłabiło odejście Tuska do EU.
- Konfa w sam raz pasuje do europarlamentu. Jak chcą robić raban i reformować EU, to jest to miejsce w sam raz dla nich. Niech się wykażą czymkolwiek po kompromitacji Korwina śpiocha.

#konfederacja #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin I pisze to 8 miesięczne konto... idź się Saszka napruć, usiądź na krawężniku i zaatakuj wezwanych policjantów, jak pewien polityk Konfederosji XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes: to może poczytaj moje wypowiedzi na temat konfedepisu wykopeczku nim wyciągniesz wnioski na temat bezwartościowego okresu posiadania konta?

A sorry, masz bordo na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: Saszka, to że próbujesz pogłębiać animozje i podziały to już wiemy. Płacz o bordo to już twój problem osobisty, nie mój (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz