Wpis z mikrobloga

@Brygadzistaziomek #!$%@? to jest ona i nic bardziej mnie nie #!$%@? niż szony które są zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności w trakcie wojny które się wypowiadają na ten temat. A tak swoją drogą skoro Ukraina mu nic nie dała, że musiał wyjechać do Polski żeby zarabiać za co ma niby walczyć?
  • Odpowiedz
@Brygadzistaziomek: Chciał to wyjechał, ja #!$%@? się #!$%@? bo chłopak nie chce umierać w jakimś gówno kraju XD Gdyby tu wojna wybuchła to jako pierwszy bym z tego chlewu #!$%@?ł i nawet bym się przez moment nie zastanawiał.
  • Odpowiedz
  • 151
@Brygadzistaziomek: sracie do własnego gniazda. Chłop mieszka w Polsce, płaci zus, podatki, a wy chcecie go wysyłać na wojnę. A najlepsza jest ta atencjuszks, która by pierwsza dzięki mezulkowi dała nogę z Polski jakby dowiedziala się, że jakiś kraj nas zaatakuje, zresztą tak jak miliony Polek, a wy musielibyście ginąć w błocie, bo urodziliscie się z czymś innym między nogami, dzięki czemu można zrobić z was niewolników. Bardzo dobrze, że Dima
  • Odpowiedz
@jankowalski811: ale co mam cie nie osłabiać? Marianna jest żołnierzem i w razie wojny jak ty będziesz srał w gacie to ona jedzie na front walczyć. Takie są fakty. A jeżeli prawda cie osłabia to co mam poradzić?
  • Odpowiedz
@FaTaLiTi ukra zaatakowało jakichś dwóch #!$%@? zwierząt, co zobaczylo że jest mały i nic im nie zrobi to się na nim wyżyli a ty piszesz "nas". Nie mam #!$%@? więcej pytań xD przynajmniej się przyznałes kim jesteś
  • Odpowiedz
@Brygadzistaziomek: Przepraszam, ale jeśli ktoś chce się przyczepić do ukraińców to naprawdę jest masa lepszych powodów. Ja nawet rozumiem tych chłopów uciekających przed wojną bo narodowy romantyzm kończy się wraz z tym jak ci przeleci pierwsza kula obok głowy. Poza tym dlaczego taki Piwko nie można ma ginąć gdzieś w okopie w momencie kiedy dzieci oligarchów bawią się na całym świecie za hajs na uzbrojenie prawdopodobnie w drogich samochodach, klubach, mieszkając
  • Odpowiedz