Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem sobie (sam) na festynie. Stoję i słucham muzyki, za jakiś moment podchodzi p0lka z małym dzieckiem i zaczyna stać koło mnie. Co jakiś czas kuka na mnie i kroczek po kroczku zaczyna się do mnie przybliżać. Co raz bardziej zaczyna się we mnie wpatrywać. Po chwili poszła gdzieś i wróciła na to samo miejsce co ja tylko, że jak przechodziła obok mnie to zahaczyła swoim ciałem o moje - (2x się tak stało w tym dniu). Nie powiem, ładna była (czarnulka), ale się nie dałem. Co jest... szukała frajera? Chciała, żebym się na nią wpatrywał jak na jakąś boginie i żebym zaspokoił jej atencję? Jak miała czelność podchodzić w ogóle do mnie.

#p0lka #rozowepaski #przegryw #zwiazki
  • 34
  • Odpowiedz
@shaguar: laski same się na ciebie pchają a ty nic. Porozmawiać i poznać się to nie jest jakiś grzech, nikt ci się nie kazał z nią wiązać.
A może ona nie dla siebie chłopa szuka tylko dla siostry czy koleżanki i chciała cię zapoznać? A może to jakaś znajoma której nie poznałeś? Tego nie wiesz i już się nie dowiesz.
Ech ty dupo wołowa ()
  • Odpowiedz
@shaguar One są bezczelne ja też jak 2 lata temu wracałem z pracy wsiadło do autobusu p0lczysko ze swoimi dwoma gówniakami oraz koleżanką i sie zaczyna na mnie gapić i po chwili gadać jakich to ma "fajnych urwisów". Ja ją od razu zlałem, a ta zaczyna gadać do tej drugiej "jaki on fajny" jest żenada widzą w dobrych chuopach z tagu beciaka który ma utrzymywać jej gówniaki po chadzie...
  • Odpowiedz
ta i potem jak chcesz wychowywać, to nie twoje dzieci, ale jak do płacenia to nie ma problemu


@eugeniusz_geniusz: jakie wychowywać? ja mówię o bzykaniu

Myślisz, że da dupy przed określeniem pewnych deklaracji ?


@wiecznysingiel97trt: a ja mogę deklarować, politycy mogą, urzędnicy nawet ( )
  • Odpowiedz