Wpis z mikrobloga

Zawsze myślałem że te heheszki z Lewandowskiej to taki gimbohumor i fejury ale zobaczyłem że ona serio przyleciała do Polszy i poszła z trenerem tańca Alvaro na pieszą wycieczkę nad Czarny Staw w Tatrach, podczas gdy Bobert został w chałupie i niańczy gówniaki.

Moja babcia mawiała że niektórym od dobrobytu się w dupie zaczyna przewracać, to jest chyba ten case
#heheszki #mecz #lewandowski
thorgoth - Zawsze myślałem że te heheszki z Lewandowskiej to taki gimbohumor i fejury...

źródło: GOKfoJhXQAAiRDo

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@thorgoth: Skoro sam Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy XXI wieku, aktualnie najbardziej rozpoznawalny Polak na globie, milioner, gwiazda, idol - nie może być pewnym w stu procentach wierności swojej żony, to co ma powiedzieć przeciętny mirek z tagu #mecz? Przecież to jest chore.
  • Odpowiedz
  • 16
@Lolenson1888: ja bym zaryzykował twierdzenie że bycie milionerem ma gówno do rzeczy. Ale wybór właściwej partnerki już ma bardzo dużo.
I żeby nie było, to działa w obie strony
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: jest takie amerykańskie przysłowie

“For every beautiful woman there’s a man who’s bored of fucking her”

Widocznie działa też w drugą stronę
  • Odpowiedz
@Lolenson1888

@thorgoth: Skoro sam Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy XXI wieku, aktualnie najbardziej rozpoznawalny Polak na globie, milioner, gwiazda, idol - nie może być pewnym w stu procentach wierności swojej żony, to co ma powiedzieć przeciętny mirek z tagu #mecz? Przecież to jest chore.


Czyli że im ktoś jest bogatszy tym ma mieć wierniejszą żonę? Czy o to ci chodziło? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Lolenson1888

Skoro sam Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy XXI wieku, aktualnie najbardziej rozpoznawalny Polak na globie, milioner, gwiazda, idol - nie może być pewnym w stu procentach wierności swojej żony, to co ma powiedzieć przeciętny mirek z tagu #mecz? Przecież to jest chore.


Pewne to są tylko podatki śmierć. Ale
skoro ktoś daje sobą pomiatać to nieważne ile ma hajsu - druga osoba go nie szanuje bo sam siebie nie
  • Odpowiedz
A wzięły wykopki pod uwagę, że może borbertowi nie staje i sam wcisnął Ankę w ramiona Alvaro żeby mogła się seksualnie wyszaleć za to oni się tak naprawdę nawzajem bardzo kochają
  • Odpowiedz
@thorgoth wszedłeś i zobaczyłeś? A zobaczyłeś, że ona prowadzi jakiś kampus czy inny syf? Zobaczyłeś, że szła w te góry z ponad 10 osobami i z nimi też ma zdjęcie? Czemu akurat tego nie dodałeś? XD
  • Odpowiedz