Wpis z mikrobloga

Zawsze myślałem że te heheszki z Lewandowskiej to taki gimbohumor i fejury ale zobaczyłem że ona serio przyleciała do Polszy i poszła z trenerem tańca Alvaro na pieszą wycieczkę nad Czarny Staw w Tatrach, podczas gdy Bobert został w chałupie i niańczy gówniaki.

Moja babcia mawiała że niektórym od dobrobytu się w dupie zaczyna przewracać, to jest chyba ten case
#heheszki #mecz #lewandowski
thorgoth - Zawsze myślałem że te heheszki z Lewandowskiej to taki gimbohumor i fejury...

źródło: GOKfoJhXQAAiRDo

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@thorgoth: Autentycznie fascynuje mnie to jak można być "wielką i wybitną trenerką personalną oraz dietetyczką" i mieć tak płaską dupę. To fizjologicznie niemożliwe. Albo ona nie trenuje, albo coś innego robi na tych treningach. Gdyby nawet ćwiczyła mało, to po tylu latach powinna mieć naprawdę dorodne dupsko, a tu jest totalna decha.

PS. Jeszcze niedawno ktoś z najbliższego kręgu Lewandowskich na jakimś portalu plotkarskim, powiedział, że ona jest uzależniona od zabiegów
FuckYouTony - @thorgoth: Autentycznie fascynuje mnie to jak można być "wielką i wybit...

źródło: img5NcVUH-f7fd479

Pobierz
  • Odpowiedz
@thorgoth: chłopie, a może mają otwarty związek? Lewy sobie przerzuca eksluzywne call-girls na zgrupowaniach z chłopakami? Mało takich historii było? Ugadali się tylko, żeby przed mediami nie było przypału, tylko gawiedź coś na wykopie szumi xD
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: jeszcze śmieszniejsze jest to że ty nieironicznie to piszesz xD bo lewandowski ma lewandowską to zostańcie w piwnicy xD jeden z podstawowych błędów poznawczych - dowód anegdotyczny
  • Odpowiedz