Wpis z mikrobloga

Dlaczego agresywnej patologii zawsze się ustępuje? W szkole patusy były bezkarne. Pamietam jak jeden gościu pożyczył dziewczynie pewnego patusa bluzę bo jej było zimno, a później ten patus zrobił mu limo pod okiem. Oczywiście patusa nie wywalono ze szkoły a ten gość widywał się z nim na przerwach. Sytuację rozwiązali rodzice przenosząc ofiarę do innej szkoły.

Albo teraz w kołchozie jakiś sebix grozi #!$%@? innemu pracownikowi bo za sobą nie przepadają i zamiast go wywalić to zmieniają mu stanowisko. A jak ja raz zapomniałem założyć kamizelki do kierownik mnie straszył że jak mi się nie podoba to mogę #!$%@? do domu.
#przegryw #patologiazewsi #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
@Sandevistan: co do drugiego przykladu, sprawa wyglada dosc prosto: patus bedzie robic do emerytury w tej robocie bo sie nie wyedukuje juz wiec jest to dobry pracownik a ktos kto ma wieksze ambicje bedzie prosic o podwyzki itp a pracodawca wiedzac ze w koncu bedziesz chcial zmienic prace cie mniej szanuje. a w sumie to bardziej przelozony konkretniej mowiac
  • Odpowiedz
Dlaczego agresywnej patologii zawsze się ustępuje?


@Sandevistan: Bo to naturalne, że ludzie boją się trafić do szpitala. To, że daliśmy małpom komputer nie znaczy, że w ich mózgach przestała liczyć się dominacja nad innymi.
  • Odpowiedz