Wpis z mikrobloga

#kononowicz #kingofthediamond Większość nieprzychylnych Kingowi Diamentowi wpisów z dnia wczorajszego i poprzedniego (od różnych użytkowników) zleciała późnym wieczorem. Któż to taki siedzi na Wypoku na dwa telefony? Mojka Diamentowska, czy sam kronikarz? #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bellacavem: Mój spadł (za niby nieprawidłowy tag - nie odwoływałem się, bo post nie był tego wart) - w minutę przejrzałem tag z 2 dni - spadły też co najmniej 4 inne. Jedna ankieta, i 3 wpisy z grafikami, więc łatwo skojarzyłem, że coś jest nie tak. Pewnie spadło coś więcej, ale samych wpisów i ich ilości już nie tak łatwo skojarzyć. Jest pewnym, że jakiś szatan tu jest czynny
  • Odpowiedz
  • 0
@Major_Gross: :) Właśnie zastanawiało mnie to, why not? Gdybyś dał kategorię "Dzbana" dla Kinga, jak sugerowałem w komentarzu, to podejrzewam, że spadłbyś pierwszy xD. A może po prostu jakoś przegapił i nie zgłosił. Ta ankieta była malutka, mógł nie zwrócić uwagi przewijając tag. A może zgłosił, a mod zostawił... diabli wiedzą. Jedno jest pewne, ktoś tu nieźle pałaszuje od Kingi na tagu na dwa telefony.
  • Odpowiedz