Wpis z mikrobloga

@shaguar: pamiętam jak jako dziecko sprzedałem na allegro zdjęcie postaci o wysokim lvl gry mmo za 500zł i ktoś tego nawet nie zgłosił nigdzie, bo pewnie się wstydził czy coś
  • Odpowiedz
@shaguar: jak ktoś dealuje używaną elektroniką to kupuje takie pudełka, żeby później sprzedać jako "pierwszy właściciel, karta w oryginalnym opakowaniu".
Gdybyś miał wybór: brać używkę w pudełku po butach albo w oryginalnym opakowaniu to co byś wybrał? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jak ktoś dealuje używaną elektroniką to kupuje takie pudełka, żeby później sprzedać jako "pierwszy właściciel, karta w oryginalnym opakowaniu".


@Dwudziestydrugi: powiedz że kupujący to debile nie mówiąc że kupujący to debile ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież na tych pudłach jest naklejony/nadrukowany S/N karty, korzyść z posiadania takiego pudła jest bliska zeru.
  • Odpowiedz
@shaguar: ja sobie gromadzę je na regale jak trofea, taki regał bogactwa jak to znajomy się śmieje. Może ktoś też będzie chciał coś takiego zrobić nie wydając fortuny na zawartość pudełek.
  • Odpowiedz
@shaguar: to jeszcze zależy jakie, ale np. w czasach pokoparkowych, jak im siadła opłacalność to sprzedawałem same pudełka po kartach graficznych za tysiące złotych.
  • Odpowiedz