Wpis z mikrobloga

Długo nie grałem w poprzednim sezonie, ale uważam, że ten sezon jest w pytę () system ulepszania, w końcu dropia fajne itemki, na 40+ już wbiliśmy z różową T3. Dobić dziś 50, zrobić builda i zaczynamy grę

#diablo4
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielony_goblin: jak najlepiej zacząć nowy sezon? z tego co słyszałem, to nowy sezon równał się nowej postaci, a jak tworzę, to cały czas te same bolki. Jak już zrobię postać sezonową, to lepiej zacząć kampanię od nowa, czy bez kampanii?
  • Odpowiedz
@krystekw2: Nie ma sensu robić kampanii po pierwszym podejściu(no chyba, że chcesz sobie odświeżyć fabułę). Lepiej od razu skupić się na czystym grindzie.
  • Odpowiedz
@Mtsen: Może się przekonam do powrotu? Bo kuźwa kupiłem grę zaraz przy premierze, wbiłem 60lvl, T3, a później jakoś mnie znudziło. Parę razy ze względu na nowe sezony próbowałem wrócić, ale po chwili wracała nuda. Ale ludzie chwalą, że ten sezon jest inny
  • Odpowiedz
  • 0
No znajomi namawiają żeby pograć chwilę wieczorami ;) zobaczymy narazie na spokojnie 25 lvl od wczoraj, najważniejsze wbic T4 i potem już z górki
  • Odpowiedz
@krystekw2 ten sezon nie ogranicza się w końcu do szukania żółtego itemu i sprawdzania 4 wartości. Na wysokim Tierze zbierasz już tylko czerwone, sprawdzasz 3 staty i jak siada (a mam wrażenie, że bardzo ograniczyli prefixy orzez co łatwiej trafić dobry item), to dodajesz kolejne i bawisz się w rollowanie u astro. Content wciąż trochę meh, robienie uberow, ale szczeliny na zasadzie D3 fajnie działają, szczególnie, jeśli ktoś nie miał problemów
  • Odpowiedz
  • 0
@ChamskoCytuje ja na razie lecę necro pod bone spermę, ale zobaczę w co pójdę endgamowo, dziś dobije 50 to się coś wymyśli
@Wixonejo chyba trochę taki był zamysł stąd też sama nazwa sezonu no i wydaje mi się, że nawet cała fabuła związana z wilkiem właśnie polega na dropie ( ͡º ͜ʖ͡º) nie latasz jak debil z jakimś #!$%@? robotem robakiem, a pizgazz strefy, robisz
  • Odpowiedz
@krystekw2 znajdujesz osobę z wyższym lvl, a ona solo odblokuje Ci T4 i weźmie Cie na przyplyw albo na ND. Stoisz tylko na wejściu, a ona clearuje mapę. W 2-3H dobijesz 70lvl
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: w poprzednim grałem pod krew, ale bez try harda troche ssało pałe, nie wiem jak teraz. Obecnie kombinuje z minionami i dziś planuje zrobić build full pod miniony. Czyli będę tylko biegał i klątwy rzucał XD Jest tam fajny pierścionek pod wybuchy zwłok dodatkowo, ale i bez daje radę. Bossy to padają jak #!$%@? na hita, jak jeszcze masz perka na armie nieumarłych to po rzuceniu nawet topowe bossy
  • Odpowiedz
  • 0
@ChamskoCytuje też w poprzednim grałem blood surge, różowa sorc. Zaczęliśmy fabułę (ja druid, ona sorc) i nie zmęczyłem tej fabuły druidem, a w międzyczasie zrobiłem necro na endgame, wbiłem ten 50+, zrobiłem pod blood surge i skończyłem fabułę bo inaczej bym nie dał rady xD w tym sezonie wahałem się między sorcem, a necro, ale wróciłem jednak do necro i na razie gra się miodzio <3, pod lvl zrobiłem bone spermę,
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: spróbuj sobie te miniony, najwyżej zresetujesz drzewko. Bo gra się elegancko, trzeba tylko troche pokombinować z preżywalnoscia, bo skoro DMG jest OP to troche przeżywalność leży. Ja właśnie bede cos kombinował żeby wyśrodkować to jakoś, ale zawsze mozna oddać 30% obrażeń golemowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ChamskoCytuje zobaczę, na razie nawet siada mi ten build na boner spermę bo jak necro to ciota z mobility tak z daleka nawet nawet. No ten build po miniony trochę mnie odrzuca przez #!$%@? AI miniow XD i wolę robić #!$%@? niż czekać aż moje miniony coś ubija. Mogę grać trochę z daleka bo różowa i tak gra rouge z bliska, ale to się zobaczy ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: akurat miniony biją w miarę szybko. Może ich AI nie jest idealne ale po chwili można mniej więcej zaczaić jak się poruszają.
Rzucasz zniedołężnienie, raz na jakiś czas odpalisz umiejetność specjalną i z głowy. Chyba łatwiejszego builda jeszcze nie miałem
  • Odpowiedz