Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam opon rowerowych dla dziecka głównie do miasta a raz w tygodniu szuter 30-50km.
Rower to Romet Rambler R6.1 2021, opony fabryczne rometa (nie michelin) 26×2,0 zjedzone w praktycznie rok. Straszne miękkie badziewie nawet kostki odpadają.
Myślę nad Continental Race King bo na takich jeżdżę ze znajomymi choć z drugiej strony dzieciak strasznie katuje na chodnikach i jeździ codziennie. Czy Traffic II 26 x 1.90 będą wytrzymalsze? A może KENDA K892?
#rower #opony
  • 10
  • Odpowiedz
@mnemic666: osobiście jeżdżę na takich. Jedynie słabo sobie radzą na pisaku. Na asfalcie suchym, mokrym, szutrze suchym bardzo dobrze sobie dają radę. Mokry szuter średnio. Mam na dwóch rowerach. Na crossie mam 1.95 oraz 1.75 na krakowskim rowerku. To są twarde opony. Polecałbym kupić jednak 1.95. Nie widzę by były 2,10
https://allegro.pl/oferta/opona-rowerowa-antyprzebiciowa-kenda-khan-k935-26-x-1-95-k-shield-15413749734
CrazyxDriver - @mnemic666: osobiście jeżdżę na takich. Jedynie słabo sobie radzą na p...

źródło: IMG_20230625_174353

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@CrazyxDriver continental traffic II - niestety ma słabe opinie, albo na allegro jest coś zrypane bo przy innym produkcie widzę te same oceny.
W sumie przypomniało mi się że żona jeździ na vee rubber Katana oraz kenda k905 z przodu już chyba 7 sezonów i może pójdę w tym kierunku.
Widziałem dziś te Cst Viva eco ale na rowerze 24" tutaj 26" 1,9 może być równie kiepsko.
  • Odpowiedz