Wpis z mikrobloga

  • 13
@pan_dudzian przenoszenie amerykańskich problemów (gdzie kwestia segregacji zresztą to i tak już od pół wieku przeszłość) na polski grunt ¯_(ツ)_/¯
#!$%@? z tym, że w Polsce czarnoskórzy nie są dyskryminowani w żaden sposób. Ani prawnie, ani społecznie, a nawet są przypadki, gdzie zostają doktorami habilitowanymi, jak np dr hab. Diallo na poznańskim UAMie.
  • Odpowiedz
  • 15
@Mtsen To samo z osobami lgbt. W Polsce zarówno przed, jak i po wojnie nikt ich specjalnie nie ścigał i nie zaglądał im do łóżka. Tymczasem do lat 50-tych na Zachodzie praktykowano karanie homoseksualistów więzieniem, bądź sterylizowano ich. Sztuczne przenoszenie zachodnich problemów na polskie podwórko.
  • Odpowiedz
katolicy niosą pomoc: "JAK BĘDZIECIE UŻYWAĆ PREZERWATYW TO PIEKŁO!!!" i cyk AIDS w Afryce


@muaddib443:

Ten "argument" sprawił, że twoja głupota mnie fizycznie zabolała.

Kościół mówi (sam nie wiem, czy obecnie również) murzynom dwie rzeczy w te materii:

1. Nie używajcie gumek.
2. Nie ruchajcie się jak murzyni w Afryce. Trzymajcie się swojego partnera.

Murzyni robią 1, a nie robią 2. Więc tylko debil by zakładał, że jest to wina kościoła.
  • Odpowiedz
na świecie jest ponad miliard katolików. Możliwe, że nie poznałeś wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@meres: Jasne, wszystko się zgadza. Katolików jest na świecie około 1,4 miliarda, więc skoro pomagają tysiącom osób dziennie, to statytystyczny katolik nie pomaga w ogóle. Tak samo jest z murzynami. Skoro mordują aż tysiąc ludzi dziennie, to statystyczny murzyn nie morduje nikogo. Chodziło mi tylko o to, że operowanie takimi liczbami, generalizowanie
  • Odpowiedz
@Mtsen: no jasne, zero dyskryminacji na jakimkolwiek gruncie. Dopóki taki czarnoskóry nie postanowi np związać się z białą kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale masz rację, jak siedzi w domu i nie wychodzi to wszystko jest ok.
  • Odpowiedz