Wpis z mikrobloga

Posluchalem dzis #mazurek rano w RMF i az musze sie z wami podzielic przemysleniami na temat tego funkcjonariusza. Nie jestem jakims fanem poslanki Wcislo, delikatnie mowiac, ale to co pan redaktor dzis odwalil to narody klekajcie. Najpierw pol rozmowy insynuuje, ze jakis Piotrek, co jest szefem TVP Lublin to jej znajomy i go wrzucila na stanowisko. Zrodlo? Anonimowe. Poslanka zaprzecza, mowi, ze od lat kolesia nie widziala na oczy. Pozniej oczywiscie pol rozmowy gada o tym, jak to Piotrek to jej kumpel, ze slucha sie jej w domu itd.

Ale najlepsze bylo to jak pan redaktor zaczal bronic #tvpis. Otoz do tej pory koalicja rzadzaca dla pana Mazurka to byly rozne twory, ktore nie potrafia sie dogadac... ale nie w statystykach. Tam to juz jest jeden twor, ktory zabiera 85% anteny TVP. I pan redaktor zszokowany, ze jak tak mozna. Poslanka na to, ze wszyscy z drugiej strony politycznej odmawiali zaproszen przez 1 kwarta, ale to juz do pana redaktora nie dotarlo. Wniosek byl jeden, obecna ekipa nie tylko upolitycznila, ale wrecz zniszczyla nasze TVP!

Serio, jak ten dzban z #kanalzero ma jeszcze prace w RMF, to mnie do tej pory dziwi.

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
Typ, którego braciszek dostał intratną fuche za pisu, sugeruje i oburza się rzekomym nepotyzmem. Mentalność typowego obłudnego pisowca


@szarzujacyzajaczek: Łatwa kasa zniknęła, to się zdenerwował ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Najpierw pol rozmowy insynuuje, ze jakis Piotrek, co jest szefem TVP Lublin to jej znajomy i go wrzucila na stanowisko. Zrodlo? Anonimowe. Poslanka zaprzecza, mowi, ze od lat kolesia nie widziala na oczy. Pozniej oczywiscie pol rozmowy gada o tym, jak to Piotrek to jej kumpel, ze slucha sie jej w domu itd.


@miki4ever:

Z ciekawości włączyłem tę rozmowę. Jestem na 15 minucie i jeszcze nie padło pytanie o jakiegoś Piotrka.
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Funkcjonariuszu! Napisałeś, że przy pytaniu o Pana Piotrka redaktor powołał się na źródła anonimowe. To nieprawda. Powołał się na artykuł w... GAZECIE WYBORCZEJ (XD) która powoływała się na źródła anonimowe ;))

Sama posłanka powiedziała, że politycy PO (jej koledzy) KŁAMIĄ, sugerując że ona wystawiała laurki panu Piotrowi i dlatego on dostał posadę szefa w tej telewizji Lublin ;)

Po co te kłamstwa? Dostajesz za to hajs, czy robisz to hobbystycznie?
  • Odpowiedz
  • 0
Sama posłanka powiedziała, że politycy PO (jej koledzy) KŁAMIĄ, sugerując że ona wystawiała laurki panu Piotrowi i dlatego on dostał posadę szefa w tej telewizji Lublin ;)


@Thorrand: Nope, poslanka wielokrotnie zaprzecza, ze cos takiego powiedziala, to Mazurek jej te slowa wlozyl w usta. Zrodlo jest anonimowe.
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Fakt. Najpierw powiedziała, że politycy kłamią, a chwilkę później powiedziała, że nie wie nic i nic nie wie nie wie nic ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W każdym razie cały Twój wpis jest kłamstwem a durnie plusują. Więc pytam raz jeszcze. Po co to robisz? :)
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Mazurek: Czyli politycy PO kłamią?
Posłanka: Myślę, że tak.
Mazurek: O boże, o nie. Proszę Pani, ja wychodzę. Politycy PO nigdy nie kłamią.

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@miki4ever:

1. Jak sam widzisz, Mazurek jej nie dal dokonczyc zdania i od razu zawyrokowal.


Taki ma styl prowadzenia rozmów. Później faktycznie powiedziała, że nic nie wie, nic nie wie i nic nie wie. Więc uznajmy, że nic nie wie.

W takim razie problemem chyba jest artykuł na Gazecie Wyborczej. Zrobiłeś podobny wpis na ten temat? Czy... artykuł z gazety wyborczej jest ok gdy powołuje się na anonimowe źródła... ALE CYTOWAĆ
  • Odpowiedz
@miki4ever:

No jak widać nie mogą (jeśli mówią źle o PO), bo na Twoim profilu pewnie znajdę miliard niefajnych rzeczy ANINOMOWYCH... jeśli tylko brzydko mówią o osobach, których Ty nie lubisz ;*
  • Odpowiedz
Słuchałem całą rozmowę, ta posłanka to jakaś ameba. Mazurek pyta, czemu 85% czasu dla ekipy rudego, a wcisło na to, że pisiory nie chcą przychodzić. Na to Mazurek informuje, że są też inne partie typu Konfa, która nie odrzuca takich zaproszeń. A baba na to: Konfa się pojawia. Na to Mazurek: Ale why only 15%?! dla nieuśmiechniętych? I tak temat umarł. Odnośnie anonimów to tu zgoda, chociaż wcisło sama zaczęła się motać
  • Odpowiedz