Wpis z mikrobloga

Trochę kusi promocja na nowego Pixel 8a w media expert. Mojego pixela 6a wycenili na 350zl i wiem, że to śmiesznie mało, ale w ramach tej promocji jest jeszcze dodatkowe 650zl, łącznie 1000 zniżki. Po tyle mniej więcej chodzą na OLX, więc w sumie bez użerania się, oddając go przy zakupie dostanę tyle samo.

Pytanie tylko czy jest sens? Bylem w sklepie trochę pobawić się tym 8a i w sumie wielkościowo trochę mniejszy niż mój 6a, coś czuję że jedyne co zyskalbym to aktualizacje na trochę dłużej, jedyne co na telefonie robię to internet, YT i Spotify.

Ktoś posiada 8a i jest w stanie się już wypowiedzieć czy jest spoko i warto?

#pixel #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • 4
@imo0mfg
Mam 8a i 6a, też skorzystałem z tej promocji.

8a dużo lepszy ekran 120hz i sporo jaśniejszy
Czytnik palca działa dobrze, tak samo odblokowanie twarzą którego w 6a nie ma
Bateria dłużej
  • Odpowiedz
@imo0mfg: mam 6a i szkoda by mi bylo go za tyle oddac bo w sumie po co?
Trzeba sobie pytanie zadac potrzebuje nowy telefon czy chce nowy telefon? Bo ostatnie 3 lata to sie #!$%@? zmieniło tak szczerze
  • Odpowiedz
@imo0mfg: mam 8a i polecam, ale z 6a nie opłaci Ci się przejsć.
Oddawałem redmi 7 z padnięta bateria, i w moim przypadku miało to sens.
Możesz ewentualnie zajrzeć na wycenę w sklepie Play, tam płacą więcej, ale są gorsze zasady odkupu. Najpierw kupujesz 8a, później wysyłasz starty tel i otrzymujesz zwrot. Problem jak zaniża wycenę o jakąś #!$%@?.
  • Odpowiedz
@cacyyy: Mam pytanko o sam proces zakupu, bo dopiero na poniedziałek mi się go udało zamówić.
Można podjechać wcześniej, np. w sobotę zrobić wycenę starego? Czy to jednego dnia w jednej transakcji trzeba zrobić?
  • Odpowiedz