Wpis z mikrobloga

@Eillis: jak dla mnie to fake, zwykła zabawa dzieciaków :P w życiu by nikt nie wychodził samemu żeby śledzić jakąś dziwną postać w lesie na odludziu. Do tego zawsze ten sam schemat, on ją idzie znaleźć nagrywając ziemniakiem, postać się pojawia ledwo widoczna przez ułamek sekundy i on ucieka.
  • Odpowiedz
  • 0
@nilmerg @CastleGandolfo Gdyby chodzilo o sama serie nagran tego typa to sam bylbym sceptyczny (zreszta nadal nie wykluczam, ze to wszystko fejk), ale to, co dodaje wiarygodnosci to fakt, ze mozna znalezc duzo nagran takich stworow, z roznych zrodel. Jeszcze wiecej jest zeznan, ktore sa spojne i brzmia wiarygodnie.

w życiu by nikt nie wychodził samemu żeby śledzić jakąś dziwną postać w lesie na odludziu

Podobno amerykanie z prowincji czesto maja odpowiednia
  • Odpowiedz
@Eillis: w lasach są tysiące foto pułapek, gdyby takie stwory istniały to byśmy mieli pełno nagrań a nie jakieś fejkowe dzieła. Byłyby ślady ich istnienia, czasem martwe osobniki znalezione. No i co tu jest spójne niby, jak te postacie są ledwo widoczne to nie ma czego porównywać za bardzo. Na temat wielkiej stopy, potwora z loch ness czy chupacabra też jest dużo zeznań, o duchach nie wspominając, to zwykłe legendy które
  • Odpowiedz
  • 0
@nilmerg: Czy i na ile bysmy znalezli slady ich istnienia zalezy od wielu czynnikow, zwlaszcza ich populacji i rejonu wystepowania, choc nie tylko.

Nawet jak cos znajdziemy to i tak to nic nie daje, bo:
1. stygmatyzacja - nikt nic nie widzial / temat umiera,
2. nic nie widac - jakis zwierzak,
3. wszystko widac - CGI.
Tyczy sie to zarowno UFO jak i kryptydow itp. Pewnie nie musze Ci tego
  • Odpowiedz
@Eillis kolega wyżej raczej ma rację.

A te opisy, to pewnie jakieś ćpuny od kraku, albo innego #!$%@?. Kto wie.

Skoro nie ma ciał, nie ma nagran w dzień to o co tu chodzi?

Już temat skinwalkerow jest o wiele ciekawszy i jakieś podstawy ma. Polecam, jak jeszcze nie znasz
  • Odpowiedz
  • 0
@cichooo: Nie ma nagran w dzien bo to stwory nocne. W ciagu dnia sie pewnie gdzies chowaja.

Zdaje sie tez, ze sa na tyle rzadkie, ze ciezko dokladnie przewidziec kiedy jakis sie nawinie.

Z cialami mozna by sobie doszukiwac roznych mozliwych wyjasnien,
ale nawet jak byscie mieli filmik z cialem to nagle udowodnione? Tak samo nikt by nie wierzyl.
Chyba nawet gdzies mi sie jakies filmiki z cialami przewijaly w powiazanych
  • Odpowiedz
@Eillis skinwaljery to bardzo ciekawy temat, na r/skinwalkers są nawet ludzie, którzy podają się za Navajo I piszą ciekawe rzeczy, ile w tym prawdy, to samemu sobie trzeba ocenić.

Co do crawlerow i ciał, nie wiem.

Widziałem filmik jakiś Rosjan jak niby znaleźli ciało szaraka, wyglądało serio realistycznie, ale to jest tak trudne do uwierzenia, że szok.

Nie wiem czy wiara tutaj to jest dobre słowo. Jestem świadom dziwnych rzeczy, które się
  • Odpowiedz