Wpis z mikrobloga

Pograłem parę godzin w trzecią Mafię i już wiem, że jej nie skończę. Gra praktycznie poza intrem nie ma zalet. A co do wad:
- Powtarzalność - gra zmusza cię do robienia jednych i tych samych, nudnych side quest do porzygu
- Uboga graficznie
- Inteligencja wrogów jest na bardzo niskim poziomie
- Sama walka jest prostacka ze względu na to że dostajesz wallhacka oraz slow mo

Uważam, że jeśli twórcy trzymaliby się wizji poprzedniczek i skupili na misjach fabularnych tę grę zapewne dałoby radę odratować, a tak to mamy kolejnego cienkiego sandboxa, które nie chce się ukończyć, ze względu na zmuszenie do powtarzania tych samych czynności x1000.

A co wy sądzicie od tej odsłonie?
#gry #mafia #mafia3
  • 6
  • Odpowiedz
Ukończyłem jeden raz i dałem sobie spokój, gra na jeden raz, niestety nie mam nic do postaci głównego bohatera, to grę zabiło to że się próbował iść drogą GTA, a wystarczyło skompresować grę, mniejszą mapę ,mniej nic nie wnoszących zadań.
  • Odpowiedz
@PonyBoy: swietnie odkryles problemy gry o których kazdy wie jakos od 2016 roku, gratualcje pan szybki, wystarczylo obejrzec pierwsza lepsza recenzje i bys wieidzal to przed zagraniem
  • Odpowiedz
  • 0
@artiom143: Bo wiadomo, że zobaczenie recenzji = własna ocena gry. Idąc tym tropem God of War jest 10/10, a jest max 6/10. Wystrczyło zagrać, aby się przekonać że recenzje są podkoloryzowane przez casuali.
  • Odpowiedz
@PonyBoy: no spoko tylko ty piszesz o 10 letniej grze, o której wadach slyszal juz każdy, rozumiem dawac opinie gry co wyszla 2 dni temu ale nie ogranej przez kazdego mafiozy
  • Odpowiedz
  • 0
@artiom143: Wiesz o tym, że po latach spojrzenie na pewne tytuły może ulec zmianie? To tak jak np. Scarface był na początku jechany przez krytyków, a po kilku latach stał się klasykiem kina.
Poza tym to lubię dyskutować o grach, więc ilość lat od premiery niewiele zmienia.
  • Odpowiedz