Wpis z mikrobloga

upadek wszystkich określeń związanych z Twitterem takich jak "tweet" "retweet" czy "ptaszki ćwierkają" w naszym języku

A X? No kurde xD. Może w angielskim jakoś lepiej to dla niego wyglądało


@BIALYBUREK @MateMizu Kuźwa ze wszystkich "problemów" to jest akurat najgłupsze do czego mogliście się przyczepić XD problemy pierwszego świata
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK: Tak to jest jak właściciel firmy, Janusz, zna się wszystkim najlepiej i nie będą mu żadne dizajnery mówić co ma robić.
I to określenie "na platformie X" - #!$%@? mnie strzela jak to słyszę. Rebranding tak dobry, że co chwilę trzeba przypominać, że to dawny twitter i w ogóle, co to jest ten X.
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK: no to prawda akurat, nie dość że logo #!$%@? to jeszcze nazwa po prostu nie brzmi xD
A #!$%@? mnie fakt że domena to wciąż twitter pomimo tego że wszędzie jest to nazywane X
Szczerze to już lepiej jakby doge został na stałe logo twittera xD
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK: Podobno Musk zaoszczędził grube miliardy podatków po zmianie nazwy na X, więc nawet nie wiadomo czy to jest jakaś fanaberia Muska czy tylko kreatywna księgowość. W Polsce też często widać tego typu akcje, że firma X zmienia nazwę na Y tylko ze względów podatkowych bo to dalej jest jedna i ta sama firma.
  • Odpowiedz
@Mareczekkk @Nic_tu_po_mnie
Bo Elon to duże dziecko które robi co chce, i chce żeby jeszcze wszyscy mu za to płacili (vide starlinki na Ukrainie, poprawić sobie opinię bo pół świata ma cię buca i duże dziecko? #!$%@? niech jeden z najbiedniejszych krajów płaci tonę hajsu podczas kiedy jeden z najbogatszych w niego wjeżdża na pełnej xD)
Zrobił wokół siebie mit self made mena kiedy klasycznie miał po prostu bogatych starych. 99% jego
  • Odpowiedz