Wpis z mikrobloga

#gry #wiedzmin3 #wiedzmin
A ja mam pytanie do dziadów którzy grali w wiedźmina 3 w okolicy jego premiery.

1. Czy już wtedy nie było zapowiadane "rychłe" udostępnienie narzędzi moderskich?
2. Co myślicie o tym toolkicie? Według mnie trochę wtopa. Trochę późno. Następna cześć "za pasem". Niedługo gta (niedługo w kontekście utworzenia jakiegoś super moda). W dodatku cały red engine już nie będzie rozwijany. Po co się tego uczyć w takim razie? Może nie "po co", bo po to, żeby ulepszyć wiedźmina 3, a to tak jakbym teraz uczył się cobola ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiadomo, pewnie powstanie coś ciekawego, ale żałuję że nie udostępnili tego powiedzmy rok-półtora po Krwi i Winie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: przechodziłem jakoś na wersji 1.3 i nie pamiętam żeby coś mówili o toolkicie, no a samo wydanie o wiele po czasie, to by miało sens razem z next gen patchem
  • Odpowiedz
@Goronco: 1. Bylo od poczatku mowione ze najpozniej rok po premierze gra otrzyma pelne wsparcie dla moderow, czyt redkit 3.. niestety tworcy wydali skromne narzedzie moderskie modkit ktorego ciezko sie uzywalo a niedlugo pozniej oficjalnie zrezygnowali z redkita przez co masa osob byla oburdzona bo byly duze oczekiwania w tym temacie..

2."toolkit" rozumiem ze Redkit oczywiscie ze o dobre 5 lat za pozno, ja praktycznie przeszedlem gre z 5 razy
  • Odpowiedz
@Goronco: 2. jak pierwszy raz usłyszałem że to wychodzi, to od razu pomyślałem że kupują sobie tym trochę więcej czasu na Wiedzmina 4, ale i tak życzę im takiego sukcesu jakim jest modowany skyrim.
Nie wiem na ile pozwala te narzędzie, ale pomimo spędzenia w świecie Wiedzmina 3 ponad 1k godzin, to chętnie sprawdziłbym jakieś nowe buildy, questy, postacie, krainy nawet w ramach monetyzacji tych "lepszych" modów
  • Odpowiedz
@Goronco 1. Wydali zaraz po premierze modkit i pod to podciągnęli obiecane "wsparcie moderskie". Ale z drugiej strony mogli nic nie wydawać więc trochę głupio się obrażać bo większość gier nie dostała nigdy żadnych narzędzi.

2. Takie kroniki myrtany do gothica powstały, długo po jego premierze i były cudowne. Moim zdaniem dalej tutaj działa powiedzenie "lepiej późno niż wcale".
  • Odpowiedz
Czy już wtedy nie było zapowiadane "rychłe" udostępnienie narzędzi moderskich?


@Goronco: wydanie narzędzi moderskich zapowiadał Marcin Iwiński w 2014 roku. A potem się na to wypięli.
  • Odpowiedz