Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirasy,

Dowiedziałem się przypadkiem że koleżanka żony ma bolca na boku. Dziewczyna jest przed 40stką, ze swoim mężem jest od zawsze - to jej pierwszy facet. Przez wiele lat zyli w związku na kocią łapę ale kilka lat temu się pobrali. On jest dużo starszy od niej. Nie powiem mu bezpośrednio bo widziałem go kilka razy w życiu i nie jesteśmy blisko związani. Z jednej strony wiem że on bez niej sobie nie poradzi - na bank popłynie w alko i to jest jeden z powodów dla których wstrzymuje się przed podjęcią jakiejkolwiek akcji. Pozostaje jeszcze kwestia jak mu to powiedzieć - on nie korzysta z internetu, nie ma sociali, myślałem o tym żeby wysłać mu list z anonimem ale nie mam twardych dowodów. Wiem kiedy ona następnym razem spotka się z bolcem i myślałem żeby mu dać tą wskazówkę w anonimie żeby ich przyłapał na miejscu ale ta informacja też rzuci światło podejrzenia na moją osobę (z wielu przyczyn których nie będę tutaj wymieniać).

Mirasy doradzcie co i jak robić.

#zwiazki #rozowypasek #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że każdy zdradzany chciałby wiedzieć że ktoś doprawia mu rogi. Czy mu to powiesz czy nie to Twoja decyzja
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: imo w tej sytuacji zrobiłeś już wystarczająco. jeśli nie masz możliwości go poinformować anonimowo to mówi się trudno, nie każdego da się uratować. może w przyszłości będzie na to szansa. i tak zrobiłeś już o wiele więcej niż śmiecie zamiatające sprawę pod dywan i piszące "nie twoja sprawa".

co do listu to też słaby pomysł, bo gość jest pewnie pod pantoflem wiec wszelka korespondencja przechodzi przez p0lkę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wyczaj go gdzieś w miejscu publicznym, podejdź do niego i zwyczajnie mu to powiedz w twarz. Po #!$%@? bawić się w jakieś anonimowe listy... Jak boisz się że będziesz miał #!$%@? u swojej żony czy coś to jesteś zwykłą #!$%@?ą i tyle. A nawet jeśli twoja żona będzie miała do ciebie jakieś żale to automatycznie zapala się czerwona lampa, że może z nią też jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@Trenches: patola. typ ma rozwalać swój związek w imię czyjegoś #!$%@? związku? pogięło cię?

już lepiej zęby poprosił żonę o pomoc w "uświadomieniu" tego rogacza, ale tak żeby nikt się do tej żony później nie przyczepił.
  • Odpowiedz
  • 1
@czescmampytanie jeżeli żona OPa się przysra o uświadomienie chłopa że jest zdradzany to albo ma mega krzywy kręgosłup moralny albo sama ma coś za uszami, ja tu widzę tylko opcje win-win
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): Mrasy, właśnie namierzyłem bolca - chłop po rozwodzie. Ewidentnie wie że bzyka mężatkę. Mam jego numer telefonu. Zdobyłem numer telefonu męża. Planuję kupić starter i wysłać SMS mężowi z informacją o zdradzie a do bolca zadzwonić i powiedzieć że jest szmatą.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz
jeżeli żona OPa się przysra o uświadomienie chłopa że jest zdradzany


@Emble: nie, żona OPa się przysra że OP zdradza powierzoną mu przez nią tajemnice i zepsuje jej reputację. i słusznie.

ja tu widzę tylko opcje win-win


win-win jest wlasnie wtedy gdyby uzgodnił to wcześniej z żoną. wtedy też będzie mógł sprawdzić postawę żony, ale jednocześnie nie bedzie śmieciem zdradzającym rzeczy, które żona mówiła mu w tajemnicy.
  • Odpowiedz
Planuję kupić starter i wysłać SMS mężowi z informacją o zdradzie a do bolca zadzwonić i powiedzieć że jest szmatą.


@mirko_anonim: nie kontaktuj się z bolcem, bo może jeszcze ten rogacz żyje w otwartym zwiazku i zrobisz z siebie debila. ( ͡° ͜ʖ ͡°) poinformuj typa, a potencjalną zemstę pozostaw mu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wyobraź sobie,że twój kolega zdradza żonę, ty to mówisz swojej żonie, a ona o tym mówi żonie tego twojego kolegi. Nie wierzę,że nie wkurzyłbyś się na żonę. Po kolejne jeśli jest pewność,że ktoś sobie nie poradzi i stoczy się w alkoholizm to lepiej nie mówić. W imię ukarania niewiernej laski? Dla niej to żadna kara, będzie z tym co zdradza, albo z jeszcze innym. Jedynym który będzie cierpiał to ten
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Trenches @Emble @czescmampytanie

Dowiedziałem się o tym zupełnym przypadkiem - podsłuchałem rozmowe żony z koleżanką i tak się tego dowiedziałem.

@Trenches Nie mogę podejść do typa i powiedzieć mu że ja to wiem z wielu powodów. Muszę to tak rozegrać żeby nikt się nie dowiedział że to wyszło ode mnie i moja żona nie ma tutaj nic do gadania.

#!$%@? wie, może żyją w otwartym związku -
  • Odpowiedz