Wpis z mikrobloga

Napchanie kieszeni deweloperom kredytem 0%? Lewica nie widzi problemu.

Brak legalnej aborcji? Lewica nie widzi problemu.

Brak małżeństw jednopłciowych? Lewica nie widzi problemu.

Zabrać stołek Czarzastemu? HURR DURR LEWICA WYJDZIE Z KOALICJI!

Banda cholernych nieudaczników XD oby Razem się od was odłączyło, a te wszystkie Żukowskie, Czarzaste, Śmiszki i Biedronie wylądowały pod progiem.

#nieruchomosci #polityka #sejm #lewica
Maurelius - Napchanie kieszeni deweloperom kredytem 0%? Lewica nie widzi problemu.

B...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Napchanie kieszeni deweloperom kredytem 0%? Lewica nie widzi problemu.


Brak legalnej aborcji? Lewica nie widzi problemu.


Brak małżeństw jednopłciowych? Lewica nie widzi problemu.


Zabrać stołek Czarzastemu? HURR DURR LEWICA WYJDZIE Z KOALICJI!


@Maurelius: Bo żadna z 3 pierwszych kwestii nie była elementem umowy koalicyjnej, ale ta czwarta już tak? Nie wiem, co Cię tak dziwi.
  • Odpowiedz
@Maurelius: Biorąc pod uwagę, że zarówno w październiku 2023 jak i kwietniu 2024 dostali średnio 2-razy mniej głosów niż Trzecia Droga, to powinni w ogóle się cieszyć, że przy takim poparciu sprawują władzę i mają kilka ministerstw. Niestety zabrakło kilku mandatów. Gdyby KO i TD miały ich raptem o 9 więcej to mogliby olać tych cymbałów i nie dawać im stanowisk ministerialnych.
  • Odpowiedz
Bo żadna z 3 pierwszych kwestii nie była elementem umowy koalicyjnej, ale ta czwarta już tak? Nie wiem, co Cię tak dziwi.


@lewoprawo: może właśnie to, że nie były elementem umowy koalicyjnej, mimo że powinny być oczywiste dla ideowej lewicy? O.o Próbujesz tutaj udawać że to akceptowalne, bo akurat taka była umowa? Przecież to kompletny fikoł. To ten sam problem, co najwyżej leży metr dalej.
  • Odpowiedz
Nie wiem, co Cię tak dziwi.


@lewoprawo: to jest ten typ ludzi, który nie rozumie co to jest koalicja. Pełno takich małp pod postami lewicy czy 3 drogi pisze czemu nie realizuja 100 konkretów, które był programem platformy.
  • Odpowiedz
@Maurelius: obstawiam, że albo w tym sezonie ogórkowym albo tuż po wyborach prezydenckich KO przeciągnie do siebie kilku posłów z PiS/Lewicy i nagle się okaże, że bez Lewicy też można dać radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz