Wpis z mikrobloga

@Vedar: niech sobie walczy, tylko potem niech nie płacze że jest nieszczęśliwa.
też kiedyś usłyszałem coś w stylu, po co mam czekać na ciebie aż zaczniesz zarabiać lepsze pieniądze skoro od razu mogę znaleźć sobie kogoś kto zarabia dobrze... zajebiste wartości i priorytety, szkoda że kobiety to ukrywają zamiast od początku mówić czego chcą i oczekują, a nie przegadacie temat, laska może nawet wyśmiewać takie podejście i materialistki a potem
  • Odpowiedz
zajebiste wartości i priorytety, szkoda że kobiety to ukrywają zamiast od początku mówić czego chcą


@r5678: jak mówią czego chcą to wy i tak macie to w doopie, i macie swoją wersję. Nawet jak dla jakiejś nie liczą się aż tak pieniądze, to i tak jej wmówicie "czego oczekujesz od faceta i dlaczego to są pieniądze?"
  • Odpowiedz
Kobiety są niesłowne. dzisiaj jest taka, za pół roku będzie kim innym. Nie ma żadnego sensu liczyć na udany związek ani budować jakiś fundamentów bo nie ma na czym.


@r5678:

A wy się nie zmieniacie? XD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: nie, lepiej być skromną, normalną osobą, a nie nosić się jak panisko, bo było się na 4 z chhhhhhuuuu… zginającymi się wycieczkami (czyt. Podróżniczka insta) było. Żeby się nosić nie wystarczy mieć tzipe i jakiś lepszy wygląd. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć osiągnięciami i kropka.
  • Odpowiedz
zależy od tego co ona sama sobą reprezentuje ?


@Linnior88: zdradzę ci sekret.
Ma dziurę między nogami i uważa, że to wystarczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
wystarczy na ONS lub kilka spotkań i to wszystko, a później: wszyscy faceci są źli
  • Odpowiedz