Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jako aspołeczny, osamotniony normik (czuje sie #przegryw ale nie będę nadużywał) lv 21 jest sens zakładać #facebookrandki ? Nigdy za rękę, ani nic. Studiuje na polibudzie, 0 dziewczyn. Chciałbym kogoś poznać, ale nie chodze do klubów, ani na imprezy. Szukam osoby do związku, żeby przeżyć jakoś tą młodość, bo jak nic się nie zmieni to czarodziej bez problemu...
#tinder nie chce bo psycha siądzie, ale może na fb sie uda? Nie miałem tego, ale ostatnio mi sie pojawiło w aplikacji.
#zwiazki #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
#facebookrandki


@mirko_anonim: Ja osobiście uważam, że to jedna z gorszych aplikacji, ale nie chcę cię zniechęcać. Spróbuj. Możesz też rzucić okiem na grupy facebookowe związane z zainteresowaniami. Są nawet grupy dla singli, którzy chodzą razem na ogniska czy pograć w planszówki. Nie nastawiaj się na poznanie żony, po prostu poznawaj ludzi i zobacz co z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
daruj sobie aplikacje randkowe bo to bezduszne miejsce, dzieło szatana.

Odłóż telefon. Wyjdź z domu. Zaczerpnij świeżego powietrza. Jeśli kluby i imprezy to nie twój kimat, idź do parku. Rozejrzyj się po otoczeniu. Widzisz jakąś ładną dziewczynę? uśmiechnij się That's it. Jeśli odwzajemni, spróbuj jakoś zagadać bez żadnych oczekiwań. Nie pytaj o żadne numery telefonu, sociale itp., podawaj tylko wtedy kiedy druga strona o to zapyta. Po prostu staraj się
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zależy kolego jaki masz wygląd i jakie zdjęcia chciałbyś dodac. FB randki spoko pomysł bo nie musisz płacić, dorzuciłbym Badoo (też praktycznie nie trzeba płacić by wiedzieć kto Ci dal lajka, chcesz wiedzieć więcej pisz priv) i Tindera, bo największą bazą kobiet, ale mniej szarych myszek niż na FB i Badoo
  • Odpowiedz