Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Fame MMA 21 słabo, ale bez tragedii

Po ogłoszeniu współpracy Fame MMA z Canal + myślałem, że nie będzie się dało śledzić zainteresowania jak dotychczas, bo całe wydarzenie zostanie przeniesione na nową domenę.

Awaria Canalu+ i powrót na streaming sprawiła jednak, że jakieś dane mamy. Domenę famemma.tv odwiedziło w dniu gali 400K użytkowników co oznacza, że Fame nie przekroczył tam sprzedaży 300K PPV lub zwyczajnie zbliżył się do tej liczy.

W dalszym ciągu byli użytkownicy , którzy oglądali galę na platformie Canal Plus Online dlatego, powyższe dane należy traktować jako niepełne.

Domenę Canal+ odwiedziło w minioną sobotę o 429K użytkowników więcej niż w poprzednią. Na subdomenie słuzącej do logowania pojawiło się 305K nowych użytkowników w stosunku do poprzedniej soboty. Taki wynik z pewnością jest bardzo obiecujący dla C+ zwłaszcza, gdy przypuścimy, że 60-80% takich jednorazowych użytkowników będzie konwertować.

Zatem łączna liczba sprzedanych licencji raczej przekroczyła 300K, co wciąż powoduje, że Fame MMA 21 był na poziomie obydwu edycji Friday czy Fame MMA 16. Wciąż jest to wynik poza zasięgiem konkurencji, co pokazuje jak silną marką wciąż jest Fame.

Inna sprawa jak przy kosztach organizacji skorzystał na tym Canal + i czy w ogóle skorzystał.

#famemma



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Fame MMA 21 słabo, ale bez tragedii

Po ogłos...

źródło: f21

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wiem kim jesteś, i bardzo mi się podoba że po naszej jakże burzliwej dyskusji dłuuugi czas temu już kilka podsumowań temu naniosłeś fajne i trafne poprawki. Teraz to naprawdę wygląda dobrze, i nie ma się do czego przyczepić.

Ale za to że mnie zgłaszałeś i wyłapałem 2 tygodnie bana a potem strzelałem tym samym w innych bo myślałem że to oni to wiesz co i wiesz gdzie.

Ale wybaczam, peace
  • Odpowiedz