Wpis z mikrobloga

  • 83
@kiera1: Moje striki i Kinga wygasły, ale trzeba walczyć do końca aż youtube w końcu odrzuci odwołanie sradka, striki siądą i kanał papa
  • Odpowiedz
@Neycza: Ale Wykop nic nie może według Kinga! xD Akcja godna, rzetelna i uczciwa, ale jeśli i tym razem jakiś pijak narobi więcej dymu jak ognia, to trudno będzie poderwać ludzi kolejny i kolejny raz. Powinieneś założyć jakąś zamkniętą grupę, przyjmować do niej ludzi z sensownymi pomysłami i upatrzonymi filmami, na które można założyć strajki i wtedy uderzyć co najmniej 3 zgłoszeniami naraz, w jednym momencie.
  • Odpowiedz
@Neycza: Aha, jo nie wiedzioł... To weźże codziennie dawaj przypomnienie na Wypoku z namiarami na tę grupę i o co chodzi dla was. Jakość ludzi, a nie ilość się liczy się na końcowym etapie, ale tych sensownych trzeba "zwabić" i z nimi dziłajta.
  • Odpowiedz
  • 23
@CzikaKiri: im mniej osób wie tym lepiej, zaraz jakaś wtyka od rudego tam dołączy, jest selekcja, ale za niedługo może jakieś info będzie dla okuratnych użytkowników
  • Odpowiedz
@Neycza: Tak, to ja wiem, że zaraz by się nabrało figurantów w zespole. Trzeba dla was okuratnego planu selekcji już na 1 etapie - rozmowy prowadźcie z typami, którzy sami już na wstępie podadzą dla was sensowne pomysły i którzy normalnie wyglądają i rozmawiają.
  • Odpowiedz
  • 3
@Neycza a może tak się z tym nie ogłaszaj bo rudy się przygotuje, znowu odwołania wejdą i wyjdziesz na przegrywa jak king xd
  • Odpowiedz